Кой е най-добрият албум на Линкин Парк според вас и защо точно той? :)

Views: 132

Replies to This Discussion

Според мен Hybrid theory и Meteora си остават двата най-добри албума и честно казано промяната в стила им не ми харесва особено.
Първоте два естествено са си най-добри. А иначе ако трябва да избирам от Hybrid Theory или Meteora избирам Meteora. Едно че обложката повече ми харесва, а също и любимите ми песни са на него.
Underground V.08. BUBBLESSSS
Hybrid Theory, защото е много емоционален. :)
New Divine ne e ot vremeto kato sa pisali Minutes to Midnight, a e napisana specialno za tupiq film

One-77 said:
В LPLive някой беше написал нещо от сорта: "Защо в M2M има песни като In Between, а няма като New Divide, No Roads Left, Not Alone или пък дори Across The Line.?" Представете си всяка една от тях на мястото на In Between и си помислете с колко много би се доближил M2M до Meteora.

Иначе за Hybrid theory и Meteora подкрепям @Reni Marinova
Hybrid Theory,Reanimation,Meteora,Collision Course,Minutes to Midnight,A Thousand Suns. Невероятно, но факт :)
Ествено, че промяната пречи на всички :) От друга страна може пък като Disturbed да правят едно и също, за да не изгубят някой друг фен :) Не разбирам защо трябва да ги ограничаваме само до два албума сякаш могат само толкова :)

Reni Marinova said:
Според мен Hybrid theory и Meteora си остават двата най-добри албума и честно казано промяната в стила им не ми харесва особено.
Понеже тези два албума са причината въобще да започна да ги слушам. Промяната не е лошо нещо щом е развитие, на все пак стилът трябва да този. Иначе след още 10 години може на кънтри да минат. Затова и членовете на групата са тези. Именно уменията им, показани заедно в първите 2 албума ги направиха известни. Опитите са хубаво нещо, но трябва да внимават да останат все пак в някакви граници.
Аз пък съм точно против слагането на граници.Ако ще е кънтри да е качествено кънтри.Докато правят хубава музика ще ги слушам - пък стилът какъвто ще да е :)
Е не е така. Не става въпрос да пускат, каквото им дойде и ти да си винаги готов и да го харесваш. Като ще се прави нещо да е като хората. Сега поне сред повечето добри песни има тук таме някоя лоша, а ако е обратното? А ако минат на чалга? :D Не е така, не може, каквото се пусне и вече всички да умираме от кеф. Не става въпрос за едно и също да се прави. Естествено, че е нормално да се развиват, но все пак това, което правят, трябва да е съобразено поне малко с феновете. В този албум звученето беше малко по-съобразено, независимо, какво казват. Ако бяха пуснали само песни тип още по-изкривен MtM и Robot Boy, по никакъв начин нямаше да ми харесат. А така пуснаха си различните песни преди, но в този албум малко или много се усещат старите песни, естествено доразвити много, но все пак знаеш, че е същата група. Ако бяха пуснали пак само шантави парчета, положението изобщо нямаше да е такова, каквото е сега. Сега има и за старите и за новите фенове по нещо, че и за FM.
Е ти сега като чу A Thousand Suns нали ти хареса? По-различен е от любимият ти Hybrid Theory но пак ти харесва.Това имам впредвид - стилът няма значение когато музиката е хубава.Аз например адски мразя песни в стил Burning In The Skies.Не ми харесва просто ритъма им.Е да ама тази песен е толкова добре направена че въобще не ми прави впечатление какъв стил е.Ако Майк се споразумее с MPC-то си за кънтрито - ами нека бъде кънтри :D Ако го направи качествено ще го харесам.Ако го усере просто няма да го слушам...А аз съм убеден че Майк може да го направи качествено.Това е Mike motherfuckin' Shinoda ! :D
Аз кънтри от ЛП няма да слушам, от сега казвам. :D ATS ми харесва сравнително, точно защото има по нещо за всеки. И е различен до някъде, точно това казвам ;) Така е добре, нали това е идеята.

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service