Stay on topic!

Incep eu :D

Nume: Sebastian
Varsta: 22
Facultate/Scoala/etc: Absolvent UBB Geografie
Ocupatie: Somer :))
Linkin Park:
-Sunt fan de prin 2002/2003
-prima piesa care am auzito a fost in the end
-primul album care l-am avut a fost Reanimation pe caseta
-nu am fost la nici un concert LP
-am fost in LPU un an, nu a meritat
-am pe hdd majoritatea concertelor (doar alea pro shot, undeva la 30 gb)
Alte formatii ce imi plac: Julien-K, Disturbed, Dope, NIN, Dire Straits/Mark Knopfler etc.

Parca am facut un CV :)) ma angaja-ti?
Daca aveti intrebari, intrebati :)

Views: 631

Replies to This Discussion

Buna :D
Nume : Madalina
Varsta : 14 :D
Scoala : nr. 36 "Ionel Teodoreanu"....inca cateva luni si scap de aici X(((
Ocupatie : Hmmm..:-? muzica..si eleva deocamdata :)

Linkin Park :
- Sunt fana de prin 2005 - 2006 sau cam asa ceva :))
- Prima piesa "descoperita" si ascultata : In The End.Am auzit-o la varul meu, si mi'a placut la nebunie :)
- Toate albumele + cateva copii de ale lor ( in caz de orice :]] ) + 2045 de poze cu ei in pc :)
- Din pacate nu am fost la vreun concert de al lor inca:)
- Doua conturi pe YouTube dedicate lor + un cont de acelasi fel, pe Deviantart:)

Alte formatii : Metallica, Bullet For My Valentine, Children Of Bodom, Papa Roach, Disturbed, Ozzy Osbourne, Megadeth, Tiarra, Bon Jovi, Red Hot Chilli Peppers, Iron Maiden, Limp Bizkit, KoRn, BlessTheFall, Black Veil Brides, Fort Minor, Dead By Sunrise, Breaking Benjamin, Slipknot, Skillet, AC/DC, Guns N' Roses, Gotthard, si multe altele.

Membrii favoriti : Mike Shinoda, Brad Delson :)
Nume: Diana
Varsta: 29
Ocupatie: Ofiter starea civila

Linkin Park:

- fana din 2000 si cred ca multi ani inainte. Daca e sa vb.asa, fana deja de 11 ani.
- cel care m-a facut sa ii ascult pe LP este fratele meu cel mic, prima piesa si videoclip "Crawling"
-Sunt membra LPU din 2006, si am avut fericita ocazie sa fiu aleasa pentru M&G (in 2007)
- Tot in 2007 am asistat la primul concert LP (06.06.2007) Moscow,Russia
-Al doilea concert in 2010, pe 2 noiembrie in Frankfurt, Germania
-Toate albumele LP imi plac, in special Meteora
- Nu am reusit sa inman celor de la LP drapelul Rep.Moldova, desi am avut 2 ocazii, din a 3-ea sigur voi reusi.
-Atunci cand, m-am prezentat la Meet and Greet fiind din Rep. Moldova, am aflat ca LP nu stiu unde se afla Rep. Moldova,si avand emotii nu am luat nimik in calitate de cadou pn.trupa. De aceea dupa M&G din 2007 m-am decis sa le inman cand voi avea ocazia drapelul.

Alte formatii: Placebo, Lacuna Coil, Muse,Fort Minor, POD, etc.

Mai jos sunt autografele LP de la M&G in Moscow, Russia. Si doua poze facute pe mobil la acel concert din 2007.
Attachments:

sunt membru de ceva vreme si am uitat sa ma prezint
Nume:Baciu Teodor
Varsta: 21 de ani fara o luna
Scoala: Universitatea Tehnica din Cluj Napoca (Facultatea de Mecanica)
Ocupatie: baschet, gaming..diverse chestii

Linkin Park:
Prima melodie ascultata de mine a fost un demo de pe vremea cand se numeau Xero. Era prin '99 cand am auzit-o pe o caseta a unui prieten. Apoi ziua care mi-a schimbat viata a fost ziua in care am vazut videoclipul One Step Closer. Toate ideile pe care le aveam in cap despre muzica rock s-au schimbat complet. Am toata discografia lor plus toate concertele live filmate, toate videoclipurile si toate episoadele LPTV.

Membru favorit: Mike Shinoda. Imi e idol. Tipul e un geniu.

Alte trupe: Disturbed, Metallica, Papa Roach, Nonpoint, Paramore si multe altele.

Cam atat despre mine

Id: teodor_baciu@*********

de ce credeti k LPU nu merita? iata anu acesta a fost intilnirea in Londra, imi paraea rau la nebunie k nu eram inscrisa_vrei k intr-un an de memebership sa fii cel mai iubit fan al lor? ridicol. Sansa ti-o faci singur, asa k meregem in continuare!
Da, daca traiesti in germania, anglia, australia, USA merita sa fii membru LPU. Daca traiesti la manelica romanica, nu merita. Sa dai 60 $ pt un tricou si un cd, nu merita.
Depinde de multi factori - daca ai dorinta si o mica posibilitate - poate sa fie orice!

Sebi said:
Da, daca traiesti in germania, anglia, australia, USA merita sa fii membru LPU. Daca traiesti la manelica romanica, nu merita. Sa dai 60 $ pt un tricou si un cd, nu merita.

Nume: Adrian28

Localitare: Prahova

Varsta: 13 :D

Scoala: clasa a 7-a

Ocupatie: Scoala X(

Linkin Park:

sunt fan din 2006-2007

-prima piesa care am auzit-o : In The End cam in 2003,4 ( Ton pentru mobil :)) )

-primul album pe care l-am avut : Minutes to Midnight

-nu am fost la nici un concert

-nu am fost in LPU :((
-am toate concertele inregistrate 2002-2011, peste 30GB

:D

Buna.
Nume:Elena
Varsta: 20
Facultate: Limbi si Lit-ri straine,germana/engleza,USM
Linkin Park: 
-Sunt fan de prin 2002/2003
-prima piesa care am auzito a fost In the end
-alumele lor le-am descarcat de pe net:)
-nu am fost la nici un concert LP,dar vreau foarte tare.E visul meu....
Se pare ca majoritatea fanilor si-au inceput "cariera" de fan LP cu piesa In the end :)
Diana,dar ce anume se intimpla in LPU?Cu ce va ocupati acolo ca primiti invitatii la concerte si etc?

Diana Botan said:
Nume: Diana
Varsta: 29
Ocupatie: Ofiter starea civila

Linkin Park:

- fana din 2000 si cred ca multi ani inainte. Daca e sa vb.asa, fana deja de 11 ani.
- cel care m-a facut sa ii ascult pe LP este fratele meu cel mic, prima piesa si videoclip "Crawling"
-Sunt membra LPU din 2006, si am avut fericita ocazie sa fiu aleasa pentru M&G (in 2007)
- Tot in 2007 am asistat la primul concert LP (06.06.2007) Moscow,Russia
-Al doilea concert in 2010, pe 2 noiembrie in Frankfurt, Germania
-Toate albumele LP imi plac, in special Meteora
- Nu am reusit sa inman celor de la LP drapelul Rep.Moldova, desi am avut 2 ocazii, din a 3-ea sigur voi reusi.
-Atunci cand, m-am prezentat la Meet and Greet fiind din Rep. Moldova, am aflat ca LP nu stiu unde se afla Rep. Moldova,si avand emotii nu am luat nimik in calitate de cadou pn.trupa. De aceea dupa M&G din 2007 m-am decis sa le inman cand voi avea ocazia drapelul.

Alte formatii: Placebo, Lacuna Coil, Muse,Fort Minor, POD, etc.

Mai jos sunt autografele LP de la M&G in Moscow, Russia. Si doua poze facute pe mobil la acel concert din 2007.

salut

sunt denis am 14 ani sunt din satu mare

scoala: lucian blaga

ocupatie :frec menta

ask LP din 2009-2010 ( cam tarziu )

prima piesa care am auzito e in the end

nam nici un album si nici un poster ( din pacate )

album preferat : meteora si piesele preferate : in the end ; leave all the rest ; hit the floor ; by myself

nam fost la nici un concert

membru preferat : chester bennington

alte trupe : Limp bizkit ; red hot chili peppers ; 3 days grace ; guess who ; 30 seconds to mars

RSS

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service