Отворих нова дискусия. Който иска да ходи на концертът в Румъния, може да пише тук. Видях, че засега поне трима души искат, дано се съберете повече. :)

Views: 1494

Replies to This Discussion

хораааа...аз съм навита!!! за нищо на света не искам да пропускам тази възможност ,Букурещ е адски близо забога!!! от Шумен съм, хайде пишете да се съберем възможно повече хора!!! плссс добавете ме!!! :))))

Aз вече взех билети за Румъния!:))Не чакайте...време няма!

aaaa bravo na tebe!!!!!!!!!!!!!!! :))))) ti naro4no li ot gazon A si pojela da si vzeme6 ??? pitam za6toto az misleh da si vzema ot Golden Ring kudeto e po blizo do scenata :)) nadqvam se da ima svobodni mesta tam!!!

Какви пари като левове ти излезе билета, защото скоро мисля да си взимам и аз. А възползвахте ли се от офертата на Евентим за транспорт до там, защото според мен си е доста добра оферта за 75 лева отиване и връщане :)

Diana Miteva said:

Aз вече взех билети за Румъния!:))Не чакайте...време няма!

ofertata na eventim za putuvaneto e qka samo z tezi v blizost do sofiq :DDD az sum si ot shumen i mislq da putuvam ot ruse...nz i az kaka ina4e ot ruse ima firma koqto su6to osigurqva otivane i vru6tnae samo za 25 lv :)))

Attachments:

Веднага като видях датата си купих билетчето :)
Това ще ми е третият техен концерт.....вече нямам търпение :)  

Attachments:

И аз се присъединявам :) 

И аз ще пробвам да намеря пари и ако намеря достатъчно в голд ринг 100%! Имам въпрос обаче - Има ли някого от тук койо ще пътува с тази оферта за 75 кинта на евентим и някво повече инфо да даде за нея? И има ли други оферти от София някой?

Аз лично ще се възползвам от офертата на Евентим. Пратих им е-майл, даже ходих до офиса им да ги разпитам малко.Ето какво ми отговориха в е-майла -> " Ваучерът включва пътуване до мястото на концерта, както и връщане 2 часа след края на концерта.

Тръгва се в 8:00ч. от Александър Невски.

Ще се пътува с автобус." Като ходих до офиса им, казаха,че за ваучера ще се изисква информация за пътуващия. Предполагам Име , ЕГН е-майл, такива неща. Аз във понеделник, вторник ще си взема ваучера и ще дам повече инфо :)

George Tzaklev said:

И аз ще пробвам да намеря пари и ако намеря достатъчно в голд ринг 100%! Имам въпрос обаче - Има ли някого от тук койо ще пътува с тази оферта за 75 кинта на евентим и някво повече инфо да даде за нея? И има ли други оферти от София някой?

Ок много ти благодаря! Надявам се и аз да се включа и да се изкефим на мах :)

Аз обаче намерих кинти и направо ме бройте :) Някакви идеи от къде да си купя билета, за да няма проблеми със сканирането на баркода? А и ваучера го плащам където копувам билетите и после си го взимам от някъде?

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service