Отворих нова дискусия. Който иска да ходи на концертът в Румъния, може да пише тук. Видях, че засега поне трима души искат, дано се съберете повече. :)

Views: 1512

Replies to This Discussion

Аз си взех билета от офиса на Евентим до НДК, от там няма как да има проблем :)

Супер и аз утре ще ида, а на улица Доспат ли е офиса и от там ли също е билета за пътуването?

От там се взимат и билетите и вауучърите. Супер дано напълним автобуса :)

с мен са още 2ма така че се надявам да е голям :D

Така билетите са у мен и съм по-щастлив от всякога :D само да ви кажа че ми казаха 1 час след концерта че се тръгва на обратно а не 2 ... според мен си е договорка с шофера ...

То по-добре да е 1 2 така или иначе не стигат за нищо..ше си пиеме ракия в автобуса и това е :D

абе хора, а тоя ВИП билет, кво представлява?

Випа ти е със столчета и си встрани от сцетана. Golden Ring си е най-якото! :)

оу.....значи няма никъв смисъл :D та от София колко хора стават? иии моля ви, кажете ми че няма вариант да свършат билетите до няколко дена.......

стискаме палци да не свършат. 3ма от страницата тук(горе-долу) + за сега сигурни 4 човека моя компания :D и се говори за още 2ма които се очаква скоро да вземат билети :D така че купона е гарантиран!

също искам да попитам, значи като тръгне в 8 автобуса, към колко гоооре долу ще е там? :) някой да има няква представа?

гугъл казва 6 часа път. Колко ще излезе никой не знае. аз залагам че в 3 ще сме там

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service