Смятам че албума си заслужава своя тема.Кажете тук какво мислите за него.Хайде аз ще започна.

1.The Requiem/The Radiance - перфектното интро! Сериозно аз по-добро начало на албум не съм чувал.Не само на Linkin Park ами изобщо...
2.Burning In The Skies - добра песен.Не ми е сред фаворитите в албума но си я бива.
3.Empty Spaces/When They Come For Me - Ако питате мен можеха да ги сложат като една песен ама...Както и да е на мен тази песен ми е в топ 3 на албума.Страхотни лирики.Майк буквално плюе върху хейтърите.Try to catch up mothafuka!
4.Robot Boy - не ми харесва.Някак си не я усещам просто.Вече няколко пъти я слушах ама...:S
5.Jornada Del Muerto - адски ми харесва мелодията! Майк в началото на японски ли говори?
6.Waiting For The End - не ми харесва чак толкова.Не мога да разбера Майк рапира ли или се опитва да пее лигаво в стил поп-пънк/рок.А и като мелодия не е нищо особено.
7.Blackout - тя и Robot Boy можеби най-не ми харесват.Но колкото повече я слушам толкова повече започва да ми се изкачва в класацията.Жалко че не мога да кажа същото и за Robot Boy.
8.Wretches And Kings - тази песен трябваше да е във вторият албум на Fort Minor.Просто това си е Fort Minor от където и да го погледнем.Харесва ми.
9.Wisdom, Justice, And Love/Iridescent - любимата ми част от албума.Тази песен ще е перфектна на живо убеден съм! Просто си представям как публиката я пее...
10.Fallout/The Catalyst - втората ми любима част от албума.Въобще The Catalyst си ми хареса още от първият път когато я чух а сега и с Fallout направо нямам думи.Уникално.
11.The Messenger - Най-накрая и Linkin Park ще почнат да ги канят по сутрешните предавания да изпълнят нещо акустично :D Песента ми харесва.Зарежда с енергия и позитивизъм въпреки че е най-бавната от целият албум.

Сега сте вие :)

Views: 83

Replies to This Discussion

men mn mi haresa ''waiting for the end''
Като цяло албума ми харесва, с изключение на няколко песни.Съгласен съм с Даниел и на мен Blackout не ми допада много, някак си не пасва на албума. Иначе любимата ми част от албима е след 9тата песен. Там е направена много готино, а When They Come For Me Rulzz :D.
И Да отбележа , че към края на Burning In The Skies много ясно се различава един риф от New Divide :D
Ами и аз колкото повече слушам, толкова повече ми харесва.Харесва ми, че има доста рап в песните, защото главно това ми липсваше в M2M. Мисля, че наистина някои от кратките песни, можеха да ги сложат заедно с по-дългите след тях, но и така става :D За Robot Boy и Blackout не съм съгласна с Даниел...Robot Boy още при първото слушане ме грабна с мелодията, а и текста не е лош. От Blackout очаквах много, мислех, че ще е някое агресивно парче с много крещене и китара през цялото време, останах изключително разочарована и още не мога да свикна с нея. И такаа...моето топ 3 е:
- When They Come For Me - Харесва ми не само защото Майк плюе хейтърите и любимата ни на всички част от текста Try to catch up mothafucka!!!...Рапът, припевът....аххх....(sun) :D
- The Messenger - Независимо от групата и албума винаги се кефя на бавните акустичните песнички в края на албумите и текстовете им....винаги ме разчувстват :))
- Wretches And Kings - Като излезе в Youtube не очаквах да е на толкова челно място в класацията ми...обаче така се получи...:)))
Като цяло албумът наистина е различен както Майк казваше, но се бях подготвила за нещо много по-лошо, а реално в него няма нищо чак толкова лошо...Ами това е моето мнение, Чао :)
Много, много добър албум! Страхотно продължение на MTM според мен. И с този албум показват колко са порастнали за 10 години. Да няма вече тийн лиготиите ( не ме разбирайте погрешно - обичам старите песни), но текстовете са много по-силни.

Майк сам го казва:
cos' once you have the theory of how the thing works
everybody wants the next thing to be just like the first

i'm not a robot
i'm not a monkey
i will not dance even if the beat's funky
opposite of lazy, far from a parkyard
stop talking, everyones gonna have to catch up mother fucker

Всички песни ми харесаха. Най-много ще въртя със сигурност : The Catalyst, Wretches and kings, When thy come for me, Blackout. Клипа на The Catalyst също е невероятен, както официалния, така и този към Medal of honor :)
Копирам си коментара от първия ден, понеже мнението не ми се е променило особено от първото прослушване до сега.

Според мен е средна работа, не е лош и пак е много по-добър от MtM. Малките са абсолютна тъпотия и няма да ги коментирам.

The Requiem - - wtf??? ама бива
Burning in the Skies - много добра
When They Come for Me - добър рап, радва :)
Robot Boy - ужас
Waiting for the End - странна, бива, пълен 5ive според мен
Blackout - не ме кефи много, като я чуя 50 пъти ще почне обаче
Wretches and Kings - epic!
Iridescent - нищо специално, приятна песничка
The Catalyst - добра песен, знаем си я
The Messenger - Nickelback style, но аз и тях харесвам, така че песента е добра, само че няма нищо общо с LP

Албумът идва на 3-то място в класацията ми след HT и Meteora :)
Най-свястното нещо, което съм чел до сега! Linkin Park - 2010 - A Thousand Suns
em 6te vi kaja 4e sam razo4arovan nogo ot nego mi dopadat samo 3 pesni
When They Come for Me Wretches and Kings i nogo mi xaresva Blackout tova sa 3te pesni drygite ne mi xaresvat ne sam mislil 4e 6te ima pesen na Lp koqto da ne xaresvam no doide i tozi moment
Винаги има първи път...сега той тоя албум е доста различен и не ти допада, но при следващия може пак да прехвърлят много голяма крачка и да стигнат до музика която ти допада и отново да се запалиш по тях ;)

DaNi said:
When They Come for Me Wretches and Kings i nogo mi xaresva Blackout tova sa 3te pesni drygite ne mi xaresvat ne sam mislil 4e 6te ima pesen na Lp koqto da ne xaresvam no doide i tozi moment
az sam si zapalen i vinagi 6te bada dori da peqt pesni kat v tozi albym
Радвам се да го чуя :)))
м чесно казано в началото дооста се разочаровах от албума, но вече ми харесва :D любимите ми са Waiting For The End, When They Come For Me, Burning In the Skies и Blackout. Не мога да разбера обаче защо има толкова негативни коментари за Robot Boy не е чак толкова лоша... :)

RSS

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service