Смятам че албума си заслужава своя тема.Кажете тук какво мислите за него.Хайде аз ще започна.

1.The Requiem/The Radiance - перфектното интро! Сериозно аз по-добро начало на албум не съм чувал.Не само на Linkin Park ами изобщо...
2.Burning In The Skies - добра песен.Не ми е сред фаворитите в албума но си я бива.
3.Empty Spaces/When They Come For Me - Ако питате мен можеха да ги сложат като една песен ама...Както и да е на мен тази песен ми е в топ 3 на албума.Страхотни лирики.Майк буквално плюе върху хейтърите.Try to catch up mothafuka!
4.Robot Boy - не ми харесва.Някак си не я усещам просто.Вече няколко пъти я слушах ама...:S
5.Jornada Del Muerto - адски ми харесва мелодията! Майк в началото на японски ли говори?
6.Waiting For The End - не ми харесва чак толкова.Не мога да разбера Майк рапира ли или се опитва да пее лигаво в стил поп-пънк/рок.А и като мелодия не е нищо особено.
7.Blackout - тя и Robot Boy можеби най-не ми харесват.Но колкото повече я слушам толкова повече започва да ми се изкачва в класацията.Жалко че не мога да кажа същото и за Robot Boy.
8.Wretches And Kings - тази песен трябваше да е във вторият албум на Fort Minor.Просто това си е Fort Minor от където и да го погледнем.Харесва ми.
9.Wisdom, Justice, And Love/Iridescent - любимата ми част от албума.Тази песен ще е перфектна на живо убеден съм! Просто си представям как публиката я пее...
10.Fallout/The Catalyst - втората ми любима част от албума.Въобще The Catalyst си ми хареса още от първият път когато я чух а сега и с Fallout направо нямам думи.Уникално.
11.The Messenger - Най-накрая и Linkin Park ще почнат да ги канят по сутрешните предавания да изпълнят нещо акустично :D Песента ми харесва.Зарежда с енергия и позитивизъм въпреки че е най-бавната от целият албум.

Сега сте вие :)

Views: 83

Replies to This Discussion

Да найстина когато започне солото на синтезатора става малко по-поносима...Но като цяло самата песен е лишена от мелодия и еднообразният глас на Честър/Майк я прави някак си скучна :S Иначе лириките ме зареждат с позитивна енергия :)
Няма да коментирам всичко само искам да кажа нещо за Waiting for the end. Според мен най-добрата песен в албума .. пеят като напушени биита напушва направо кърти песента. :)
Когато чух албума за първи път се почувствах станно,може би защото не беше нещо което съм чувала преди от LP.
Но въпреки това A Thousand Suns ми харесва.
1.The Requiem/The Radiance- Мноого зле..
2.Burning In The Skies- Неп.. още по-зле..
3..Empty Spaces/When They Come For Me-Кефи ме тая песен Майк наистина плюе хейтърите и е прав неможе винаги първото да е новото (дори новото да е.. абе да не задълбавам..)
4.Robot Boy-Бива я..
5.Jornada Del Muerto-Ъм.. само дето неможах да разбера заглавието е на испански.. пък Майк отначало пее на японски( И.. ооо да Майк пее, кво ще кажете?)
6.Waiting For The End-Какво да ви кажа освен.. ПЕСЕНТА Е МАГА, ХИПЕР, АДСКИ ЯКА!!! мнг нежнда и отпускаща с бурни басове и гласа на Чеззи направо настръхвам!
7.Blackout-Колкото повече я слушам толкова по-ми харества
8.Wretches And Kings-Чиист рап..
9.Wisdom, Justice, And Love/Iridescent-Песента не е зле.. но на живо ще е супер!
10.Fallout/The Catalyst-Супер зле!
11.The Messenger-Тая песен е за лека нощ направо!
Еми общо казано това мисля..
С всеки път когато отново пусна албума да се върти, се убеждавам, че по-голяма група от ЛП просто не съществува и няма и да има ..!!! Обожавам албума- различен е, предлага ни нещо уникално, заредено с емоция и професионализма на нашите момчета !!!! И както при всеки албум на ЛП - няма песен, която да не харесвам xD
ъъъ... похвално :) Жалко, че не с всички ни действа така.
Кое се почва, бе? Нали те не харесваше новия албум :P
Haha They gonna rule your minds! muhaha
1. The Requiem - не е зле
2. The Radiance - не ми харесва
3. Burning In The Skies - харесва ми
4. Empty Spaces - .. не
5. When They Come For Me -  невероятна .. ♥
6. Robot Boy - на мен не ми е скучна .. харесвам я 
7. Jornada Del Muerto - харесва ми 
8. Waiting For The End - любимата ми ♥
9. Blackout -  Колкото повече я слушам толкова повече ми харесва ♥
10. Wretches And Kings - още една любима  ♥
11. Wisdom, Justice, And Love - не е зле 
12. Iridescent - и още една любима ♥
13. Fallout - ..
14. The Catalyst - още от първия път ми хареса ♥
15. The Messenger - също любима ♥ 

общо взето албума ми харесва ♥ естествено първия път ми беше доста странен xD, но вече си го обичам ♥♥
На мен пък с всеки изминал ден алума ми става все по-любим :D

1. The Requiem - странна ми е , но е хубава
2. The Radiance - харесва ми
3. Burning In The Skies - обожавам
4. Empty Spaces - странна :D
5. When They Come For Me -  уникална ♥
6. Robot Boy -  харесва ми
7. Jornada Del Muerto - харесва ми 
8. Waiting For The End - невероятна ♥
9. Blackout -  в началото ми харесва ♥
10. Wretches And Kings - любима  ♥
11. Wisdom, Justice, And Love - не е зле