Какво правите през свободното си време?

Какво правите през свободното си време? Пътувате ли из страната и навън? Кое е любимото Ви кътче във Вашия град, където да отдъхнете?

През свободното си време рисувам, излизам с приятели или карам колело (любимо занимание ;д)
Обичам да разглеждам забележителните места из страната, въпреки, че не съм обиколила много :D. По принцип любимото ми място от целия град (София) е парка срещу СУ Климент Охридски, но предпочитам да отида на по-спокойно място извън София. :)) Споделете и Вие :)

Tags: free, time, Свободно, време

Views: 18

Replies to This Discussion

Спя.
Днес към 13:30.Много е забавно.Вече ще отделям повече време за това хоби :D
Хах...тоо и аз се заканвах да отделям повечко време за такива дейности ама ...:D

Daniel Yakimov said:
Днес към 13:30.Много е забавно.Вече ще отделям повече време за това хоби :D
em motaem se po kvartali te s frtata a xobito mi e da igraq arua rose malko detska grafika no igrata e nogo interesna
a i razbirase LP na max
слушам музика (е то това го правя и когато съм заета, но както и да е :D), спя, занимавам се с facebook, излизам с приятели и такива неща :D
Лелее...в теб откривам себе си :D 

Chrissy said:
слушам музика (е то това го правя и когато съм заета, но както и да е :D), спя, занимавам се с facebook, излизам с приятели и такива неща :D
Нямам нищо против, хубаво е да знам, че има и други като мен :D

Nadi said:
Лелее...в теб откривам себе си :D 

Chrissy said:

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service