Какво мислите за новия албум на ЛП? Според вас той би ли се харесал на хората, които не харесват A Thousand Suns и Minutes To Midnight???

Views: 1092

Replies to This Discussion

https://lh4.googleusercontent.com/-1FUJiEcpAZ8/T-dLRemFaFI/AAAAAAAA... eto purvata snimka za kolaja :) rocking to the best song from living things! :D

Това "6:30" в горния десен ъгъл те издава :D btw аз съм пас. Сърце не ми дава да се преструвам, че слушам албума за пръв път след като вече почти знам текстовете на изуст :D

kakvo izdava 6:30?

Daniel Yakimov said:

Това "6:30" в горния десен ъгъл те издава :D btw аз съм пас. Сърце не ми дава да се преструвам, че слушам албума за пръв път след като вече почти знам текстовете на изуст :D

няма проблем човек! все ми е на ума че Майк знае кога точно излиза албума в Българиа, а и той беше казал че не е важно толкова от къде слушаш албума-оригинален или пиратка-а по-важно в случая е самото социално преживяване -дали сам го слушаш или с приятели по време на къмпинг и др социални дейности или пък докато тренираш или вършеш нещо друго :)) идеи колкото си искаш! а и днеска ми отговориха,снимките могат да се пращат и след партито,не е проблем тъй като по време на Listening-a всички ще са твърде заети да tweet-ват на Майк относно песните :))

@Konstantin Filipov че не слушаш по време на евента/партито.
@ani hristova идеята на Майк беше хората да игнорират leak-а. Според него е по-добре да слушаш албума за пръв път с приятели което според мен разсейва и не ти позволява да му се насладиш на макс. Ако вече си го слушал поне веднъж сам и си имал възможността да чуеш всеки звук без излишни коментари и лигавщини то тогава идеята би била супер. Само че Шинода е на друго мнение... Както и да е аз вече казах че утре няма да влизам в роля :)

В интерес на истината оригиналния албум го слушах наистина с приятели. Но беше на датата, на която излиза тук, а и вече го бях чула доста пъти преди това. Най-доброто, което се сещам е да щракна една снимка на албума с \n/ отстрани, ама няма да е от парти за слушане... :D

Направих 2 тъпи снимки, ама ако решите, че стават, слагайте ги. Креативността не ми е силна черта :D

Attachments:

Happy official release date да ви кажа като за начало ! :D
И второ, мнението ми за албума. Перфектен албум. Много ми допаднаха всички песни и мога да ги оценя всичките с 10/10
За протокола ще ги оценя, както сте ги оценили вие :D :
1. "Lost in the Echo" 10/10
2. "In My Remains" 10/10
3. "Burn It Down" 10/10
4. "Lies Greed Misery" 10/10
5. "I'll Be Gone" 10/10
6. "Castle of Glass" 10/10
7. "Victimized" 10/10
8. "Roads Untraveled" 10/10
9. "Skin to Bone" 10/10
10. "Until It Breaks" 10/10
11. "Tinfoil" 10/10
12. "Powerless" 10/10

Може би ще си помислите, че преувеличавам, но наистина мисля, че Living Things е един от най- добрите албуми, както на Lınkın Park, така и сравнено с албумите на много други изпълнители.

Enjoy ! :)

Reni Reinders said:

Направих 2 тъпи снимки, ама ако решите, че стават, слагайте ги. Креативността не ми е силна черта :D

супер са снимките, ще ги сложим в колажа :))

Хора, привет първо! От близо година следя българския форум, но незнайно защо сега намерих за най-удачно да пиша :D Имам подобие на снимка за колажа, доста простовато, безсмислено чак ми се вижда. Така и не успях да осъществя идеята си. Пращам ви въпросното нещо, ако искате го сложете :D

Съжалявам за горния "празен" коментар. Стана по погрешка.

Attachments:
@One-77
В България ми казаха, че няма да го има тази седмиа. МОЖЕ БИ следващата седмица, т.е в България няма release date.
Аз си го поръчах от Турция преди няколко дена. Там и в Гърция releasedate-a е беше вчера.
Както и да е, магазкните тука смятат да вземат албумите от някоя съседна държава. Поне така ми каза човека в един магазин във Варна.

hi чух албума мога и да ви кажа моето мнение за всяка песен:Lost In The Echo-става,In My Remains-яка е ама не е много по моя вкус,Burn It Down-Брутална!!!,Lies,Greed,Mistery-готина,Ill Be Gone-напомня ми за няква стара и бая известна песен в началото ама е яка,Victimized-тва е някфа песен която са чули докато са минаванли до някви 16 годищни теенове дето немогат да свирят и пеят и са рещили да я извирят и те,Roads Untraveled-тва е готино ама тва 6ибано еднотактово и силно дрънкане дразни много и ми напомня на My Dcmbr,Skin To Bone-нз кво да кажа ама няма да е добро,Unitil It Breaks-тва е мн супееееееррррррр... ТЪПО тва тряя rock-rap ли да е!?!,Tinfoil-тва 6те е много яко за алармата на телефона ама само да не сте гледали някакъв филм за духове предната вечер:D,Powerless-тва не е ло6о енергично е въпреки че се казва Powerless ама за албума бих казал - (тва е минус)наистина прекалено повтаря6ти са песните просто тва много дразни думата ми е че все едно почва6 да прави6 музика и по4ва6 фрее стуле и почва6 як ритам една минута добавя6 после о6те 1 не6то и после о6те едно и все кака еднакво е и все тша бум бам бум бам бум бам бум бам Fuck гаден е албума.И НЕ не смятам че хората които не харесват последните 2 албума които са готини ама тоя SHIT няма как да се хареса на тези хора

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service