Кой е най-добрият албум на Линкин Парк според вас и защо точно той? :)

Views: 132

Replies to This Discussion

to4no tova e smisal na muzikata i na vsi4ko ostanalo, da ne slaga6 granici vurhu tova koeto iska6... Moje edin album da ti e rock, sledva6tiq death metal i sled tova na pop... zavisi ot tova v momenta na pisane kakvo ti haresva kakvo iska6 da napravi6 i kak se 4uvstva6.. Muzikata ne trqbva da zaklu4va edin muzikant v edin genre ili edin na4in da pisane na muzika.. I zatova LP sa veliki pravat tova koeto iskat i koeto im haresva v momenta.. ako sled 10 godini iskat da napravat country album 6te go napravat...

+

Te ne pravat muzika za fenovete.. te pravat za samite sebe si.. Ako edin muzikant zapo4ne da se saobrazqva s fenovete si i da pravi tova koeto te iskat toi se prevru6ta v SELLOUT. Ne e zajno na koi mu haresva, kolko se prodava/slu6a vajno e smisala koito tozi album/pesen ima za samiq muzikant..
mnogo sam saglasen s Daniel Yakimov !! :)
Или по друг начин казано - Hybrid Theory номер 3.Не знам за теб но на мен 2 са ми предостатъчни.Ако Minutes To Midnight беше поредният клонинг едва ли щях да съм им фен днес.Пък за другите не знам...
Напълно съм съгласна с one-77. Пиша от телефона, така че няма да се обяснявам много, само ще кажа пак, че уникалната комбинация от таланти на всеки един като част от групата правят ЛП. Да опитват различни неща, ок, но насоката трябва да си е оригиналната, да развиват нея, а не накрая Честър да е на барабани, а Брад и Хан да са leadsingers.
http://www.mtv.com/videos/news/571553/linkin-park-call-their-top-se...

Виж какъв ангелски глас вади Джо тук и ми кажи че не искаш той да е leadsinger :D
Метеоре, защото е най-готиния албум и има нйа-мнг продажби
Meteora ima okolo 10mil prodajbi .. HT ima 24..

George Tzaklev said:
Underground V.08. BUBBLESSSS
:D:D Само BUBBLES никой друг :D:D
Трудно е за вярване, но на мен всички ми харесват (и на мен ми е трудно да повярвам :D), какво да се прави .. LP fan forever :D ♥♥
Любимите ми албуми са A Thousand Suns , Hybrid theory и Meteora

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service