Я да видим има ли музиканти тук и в кои градове са. Туко-виж се намерим хора да свирим някоя друга песничка на ЛП.

Така аз съм от Варна и свиря на Бас.

Views: 65

Replies to This Discussion

Повечето песни на Linkin Park са изключително трудни за изпълнение от други групи.Най-вече защото повечето групи си нямат Mr.Hahn :D Но ако се съберете хора и направите нещо споделете го с останалите :)
Добре де може да съм забравил да кажа, но нямах предвид пълен кавър на песни.
Като гледам ти си единствения музикант тук :S Това е жалко наистина защото в България рядко може да срещнеш хора които свирят нещо различно от Metallica , Slayer и подобни.Не че имам нещо против такива фен групи но не съм чувал даже и митове за българска група която да е правила кавър на Linkin Park...
А иначе ако следите блога на Майк предполагам знаете за http://bojam.com/ Можеш да правиш ремикси на песни или да създаваш свои собствени.Личното ми мнение е че е малко дървено но като за напълно безплатно би трябвало да урежда всеки :D
Що се отнася за LP китарата и баса са най-лесни за научаване (поне за мен).И при пианото нещата стоят горе долу така но си има и песни където трудно можеш да го чуеш и сътветно по-трудно да го научиш.Но барабаните и това което прави Mr.Hahn (каквото и да е то :D) са почти невъзможни за научаване.Да решим че примерно се съберете хора и искате да свирите Crawling или Numb.Имате оборудване като това на Хан но от къде ще разберете кой точно инструмент използва той за интрото ? Ще ви отнеме цяла вечност да го откриете.Рабира се може да мине номера и с пиано но се губи някък си удоволстието...
И аз имам една мноооого дърта акустична китара на която мога да свиря No more sorrow , Across the Line, A place for my head и малко от QWERTY.Всичките по слух съм ги учил само Across the Line по едно видео в youtube. А преди като още учехме музика в училище си спомням че можех интрото към Breaking the habit и What I've done на пиано :D
Az moga da svirq na piano (sintezator) i barabani....ama za lp ne sum siguren kolko dobre 6a e .. ot plovdiv sum :D+ poznavam dobur dj :D:D ama ne e kato Hahn

Ми пичове аз съм от София, сравнително от кратко време свиря на китара, но доста доволно вече. И 1 барабанистче мога да намеря, пак е от тука. Двамата сме адски навити да свирим с някой, обаче няма хора бе...

RSS

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service