С наближаването на турнето започвам да се чудя какъв сетлист са избрали този път LP.Твърде възможно е да видим всеки един сингъл до сега с максимум 4 нови песни.Така направиха с M2M и на мен лично ми хареса но...не съм убеден че и сега ще мине номера.Замислих се колко песни които не бяха сингли бяха изпълнявани през 2007-ма.Сетих се само за Don't Stay, QWERTY и My December.Всичко останало или беше сингъл или беше от тогавашния нов Minutes to Midnight.Не ми беше правило впечатление но се оказва че от 2007-ма насам карат с едни и същи песни като само променят редът им.По принцип това е много добра стратегия.По-голямата част от публиката идва за да чуе Numb , In the end , Bleed it out и другите песни с клипове които ги въртят по MTV и подобни.Няма лошо.Дори аз бих останал разочарован ако тези 3-те не присъстват в сетлиста.Но също така бих се зарадвал да заменят веднъж или 2 пъти някой сингъл с Figure.09 или Across the line.Не да заместят другите песни напълно (както New Divide направи с Papercut) но ей така за разнообразие.Вие какъв сетлист очаквате за 2010 и какъв бихте искали да бъде?

Views: 10

Replies to This Discussion

И аз се притеснявам че дори сингълите от HT може да си отидат.Още не мога да си обесня как Papercut на която публиката просто полудява беше извадена напълно от сетлиста.То и с A place for my head стана така но там е разбираемо нали не е сингъл... А за бонус песните според мен най-голям шанс имат Blackbirds и Not Alone тъй като доста реклама падна покрай тях.QWERTY няма просто шанс те самите си казват че не харесват как звучи на живо.А Across the line...за нея можем само да се надяваме да се пребори за място в сетлиста.Самият Майк казва че я харесва и е била на косъм да влезе в M2M което ми дава някаква надежда че може и да я чуем на живо поне веднъж.
Не мога да кажа, че знам абсолютно на всяко турне, какво кога са свирили, но като цяло винаги се получава добре. Мога да ви кажа, аз какво искам да чуя, ако някой ден взема, че ги гледам на живо. Като олд стайл фен естествено искам акцентът да е на Метеора и Хибрид Теори, но нямам против и до 2-3 песни от ММ. Ако сега включат песни от новия албум, това означава ли, че албумът вече ще е излязъл? Защото има логика да планират турне точно след излизането на албума.
Едва ли албумът ще е на пазара когато започне турнето.С Meteora и Minutes to Midnight представяха по 3 или 4 нови песни в нещо като мини турне.Когато албумът излезе предполагам ще има масивен Project Revolution със 23-24 песни в сетлиста.На това турне не вярвам да са повече от 18.
tazi А Across the line ne sam q 4yval daite nqkav link pls
Потърси в youtube.com 100% я има качена.За предпочитане е да не се дават директни линкове защото все пак сме в официалният сайт :)
Аз искам да изпълнят BlackBirds, Not Alone, New Divide, и повечко песни от новия албум, а той е почти готов. Най-вероятно ще излезе през септември, а пилотния сингъл ще излезе на 2 август.

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service