Хора, честно да ви кажа, досега никога не съм си поръчвал албум на ЛП от сайта им, камоли пък Pre-Order... Та моето предложение е, ако някой от вас вече си е поръчвал и знае как стават нещата, да направиме една групова поръчка на новия албум, все пак ще има и ексклузивни материали! :)

Tags: a, linkin, park, preorder, suns, thousand, албум, линкин, нов, парк, More…поръчка

Views: 15

Replies to This Discussion

Не съм поръчвал пък и нямам желание.Единственото което си заслужава е Skate Deck Edition-а но за него нямам пари.Варианта с тениската ме устройва но пък дизайна й хич не ми харесва...Май ще почакам да излезе в България и тогава ще си го взема.
Добре, а знаете ли някой БГ магазин от който мога да си поръчам албума като излезне, че едва ли в Кюстендил ще го има... Тук преди имаше много хубав магазин с всякаква музика, но сега е само с чалга... Ако знаете някой магазин и то онлайн ще съм ви много благодарен :)
Аз също досега не съм поръчвала и искам да поръчам, обаче ми се вижда скъпо, по добре да си го купя, когато излезе в България :))

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service