Отже завершилась перша зустріч Львівських фанів Лінкін Парку.
Давайте обговоримо її. Які у вас залишились враження після цієї зустрічі? Що б ви хотіли бачити на таких зустрічах наступного разу? Які були недоліки? Коли хочете ще зустрітись і чи хочете взагалі?

Views: 57

Replies to This Discussion

Блін, а я думав шо я перший додому приїхав))
Все класно було, тільки хотілося б більше людей на таких сходках побачити.
було файно=) на наст раз треба більше народу і кудись на цілу ніч зібратися=))
Можна і на всю ніч.... Якби до когось додому завалитись наприклад.

Мені б теж хотілось більше людей бачити. Тому я пропоную приблизну дату наступної зустрічі вже назначити, щоб більше народу дізналось про неї
Чим швидше тим краще)
Кінець березня?
скорше=))
Якщо скорше, то знову багато хто не знатиме про зустріч.
через три-чотири тижні? =)
Ну якщо хочемо зібратися десь на цілу ніч то треба шукати місце, а як знайдемо то вже і вирішимо дату)
Теж вірно!

Serhiy Fedosenko said:
Ну якщо хочемо зібратися десь на цілу ніч то треба шукати місце, а як знайдемо то вже і вирішимо дату)
зустріч була суперська! В мене від неї купа позитиву) еем....ну...навіть не знаю....здається, все було класно. Ну, звичайно, розмова клеїлась не так, як би хотілось, але то через те, що ми всі отак перший раз зібрались. Думаю, наступного разу буде ще прикольніше) нууу...якщо наступна зустріч буде на цілу ніч, то я,мабуть, не зможу прийти((((
Фотік буде. В мене є один, але він просто зараз в батьків. Я щось не подумав його взяти коли був в них недавно.

Ти не хвилюйся, ми всі разом зайдем до тебе і чемно попросимо в батьків тебе відпустити ;)
Я впевнений що нам вони не відмовлять :)

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service