dupa cum am vazut toti in news deja A THOUSAND SUNS new album title :D
si The Catalyst single on 2nd August omg can't wait,eu sincer nu ma asteptam asa de curand credeam ca prin noiembrie :))
pareri cum o sa sune? va fi mellow va fi heavy  :D?

Tags: A, SUNS, THOUSAND

Views: 100

Replies to This Discussion

Albumul este disponibil in librariile carturesti,in varianta simpla sau deluxe.....per total eu prefer primele 2 albume chiar si M2M DECAT ACESTA bah e soft bah oriental bah cva teschno
sincer nu stiu ce vor sa faca dar stiu din documentar k vor sa reconstruiasca soundul formatiei,sper k albumele limb bizkit si P.O.D sa fie mai misto din iarna
Pe Bune - albumul e special, nu e agreat de toata lumea DAR - e original, imi place conceptualitatea de care vorbesc ei - de faza ka asculti albumul intreg fara sa faci chiar diferentsa dintre sfirsitul unei piese siinceputul alteia - Chiar IMI PLACE! LP sunt bravo - ii sustin si ii ador - offffffffffff, ce nu as da sa vina in Bucuresti.....Dak MAdonna o venit - de ce LP nu vin(((((

Pe bune acum...ce aveti oameni buni? ATS e minunat, e superb. Nu suna ca si celelalte, adevarat, dar care album transmite mesaje ca acesta? Niciunul. Vor sa incerce un sound nou, si le-a iesit dupa parerea mea perfect. Nu se poate sa aiba acelasi sound in toate albumele, sa fim seriosi, voi aratati ca acum 3 ani?sau aveti aceeasi voce? nu, ne schimbam toti/toate...ma rog . Ideea e ca ATS e unul din cele mai bune albume pe care le-am ascultat. Daruiti-le o sansa, pana la urma nu o sa va para rau...sunt Linkin Park si sunt cei mai buni!

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service