Stay on topic!

Incep eu :D

Nume: Sebastian
Varsta: 22
Facultate/Scoala/etc: Absolvent UBB Geografie
Ocupatie: Somer :))
Linkin Park:
-Sunt fan de prin 2002/2003
-prima piesa care am auzito a fost in the end
-primul album care l-am avut a fost Reanimation pe caseta
-nu am fost la nici un concert LP
-am fost in LPU un an, nu a meritat
-am pe hdd majoritatea concertelor (doar alea pro shot, undeva la 30 gb)
Alte formatii ce imi plac: Julien-K, Disturbed, Dope, NIN, Dire Straits/Mark Knopfler etc.

Parca am facut un CV :)) ma angaja-ti?
Daca aveti intrebari, intrebati :)

Views: 631

Replies to This Discussion

Eu al doilea:)
Nume: Bogdan
Varsta: 14 ani
Scoala: Colegiul National Emil Racovita
Ocupatie: Nimic special in afara de scoala:)
Linkin Park:

Pfaiii:)) Asculta linkin park de aproximativ 10 ani. Prima melodie pe care am auzit-o e in the end. Varmio ( care pe atunci avea 19 ani ) tot asculta melodii de la ei si asa am inceput sa ascult si eu:)
Am pe youtube cateva videouri cu lyrics
In vara intentionez sa`mi cumpar articole LP:d [hanorac, bratara, tricou etc]

Alte trupe: Slipknot (R.I.P Paul Gray) Disturbed Metallica Manowar 3Days Grace Green Day si multe altele dar astea sunt in principal

Membru favorit: Chester Bennigton xD e cel mai nebun:))

Cam atat despre mine

Id: bogdan_trif9609
:D:)
Randu meu :D

Nume: Alex
Varsta: 14 ani
Scoala: Liceul Teoretic "Nicolae Iorga"
Ocupatie: muzica, sporturi, putin gaming, dar in general somer si scoala
Linkin Park:
-Sunt fan de prin 2006/2007.(atunci am auzit prima oara de ei, atunci cand am "surat tot ce avea varu meu pe calc).
- Prima piesa pe care am ascultat-o a fost "In The End", care a ramas si acum favorita mea.
- Primul album pe care l-am avut a fost "Minutes To Midnight".
- Nu am fost la niciun concert LP :(
- Am majoritatea concertelor (pro shot) pe hdd.
- Membru favorit: Mike Shinoda

Alte trupe/artisti: Dead By Sunrise, Fort Minor, MetallicA, Guns 'N' Roses, AC/DC, Nirvana, Limp Bizkit, Iron Maiden, Tenacious D, Three Days Grace, Bullet For My Valentine, Disturbed, Slipknot (R.I.P. Paul Gray), Papa Roach, KoRn, Breaking Benjamin, System Of A Down, Nickelback, Muse, Rise Against, Aerosmith, Foo Fighters, Bon Jovi, Red Hot Chili Peppers, 3 Doors Down, Van Halen, Dragonforce, Ozzy Osbourne, Black Sabbath, Megadeth, Queen, Michael Jackson si multi altii.

O ordine a primelor 5 trupe preferate ar fi:
1. LINKIN PARK
2. MetallicA
3. Three Days Grace
4. Bullet For My Valentine
5. RESTU :)

Apropo am fost la concertul celor de la AC/DC si merg si la Aerosmith si la MetallicA.

ID: calthal@*********
Pai ...sparg gheata si eu :D

Nume : Monica
Varsta : 17 ani
Scoala : Grup Scolar Economic Administrativ "Mircea Vulcanescu"
Ocupatie : ...eleva deocamdata :D
Linkin Park :
Pai sa incep...ascult Linkin Park cam de 10 ani....Tin minte ca imi placea sa ma uit la "In the End" pe Mtv xD. Nu am fost niciodata la vre-un concert de al lor....dar as dori foarte tare :D... Stiu oarecum sa cant la chitara "What i've done" , acum nu va asteptati sa fiu vreo experta :D . Am aproape toate concertele ...si toata discografia lor ...si cam atat. :)

Id Yahoo Messenger : badea_monicutza

Alte Trupe : Rise Against , 3 Seconds to Mars , Green Day , Fall out Boy , Kings of Leon, Dragonforce , Muse , System of a Down , Dead by Sunrise , etc.

Membrii Favoriti : Rob Bourdon si Mike Shinoda :)

The END ! :D

PS : Intentionez sa fac un meeting cu fanii LP din Romania prin vara...care sa se tina la Bucuresti...cine e interesat add me pe yahoo. Acum sper sa fiti seriosi ....vreau sa vada si LP ce se intampla prin Romania ...poate vin si tin si la noi un concert :).
incerc si eu (putin cam tarziu) =)

Nume: Cristina
Varsta: aproape 15
Scoala: hmmm....complicat inca astept rezultatul in legatura cu repartitia la liceu...=(
Ocupatie: Linkin ParkER \m/ si trantor (versiunea feminina) ^^
Linkin Park:
- intreaga discografie---------cheked
- fan deabea din 2008 T_T
- prima piesa ascultata de a lor---------in the end
- camera si casa mea nu sunt pline de postere,tricouri,insigne si altceva dar ii iubesc foarte mult.....
- nici eu nu am fost la nici un concert de al lor ( inca mai astept sa ii vedem si pe la noi prin tara,chiar daca aici muzica adevarat nu este apreciata :( )
- sunt mai mult decat o simpla trupa pentru mine,mi-au schimbat viata foarte mult ( in bine) xD
- membru preferat: MIKE SHINODA :X
- 2 conturi pe Youtube dedicate lor si unul pe Facebook
- vreau sa fac o poza impreuna cu Mike ^^
- am cel putin toate melodiile lor in PC
- ||========|| 2000 de poze cu ei in calculator
- vreau sa-mi cumpar toate albumele lor...(sper sa le gasesc T_T ) si cateva articole LP
- fav song & album-------Papercut & Hybrid Theory

Alte trupe:....am o gramada de trupe preferate :10 Years,12 Stones,30 Seconds To Mars,All That Remains,Bless The Fall,Breaking Benjamin,Dead By Sunrise,Dead By April,Disturbed,Drowning Pool,emilie Autumn,Epica,Escape The Fate,Evanescence,Evans Blue,Ex Deo,Eluveitie,Kataklysm,Fort Minor,Green Day,Lacuna Coil,Limp Bizkit,Mary Magdalan,Maximum The Hormone,Metallica,Muse,NightWish,Red,Sepultura,Skillet,System Of A Down,Three Days Grace,We Are The Fallen,Within Temptation
kinda late da' nu cont
Nume : antoanela
Varsta: aproape 15
Ocupatie: hah ''liceana'' :))
Linkin Park:
-nici nu imi aduc aminte care a fost prima mel sormea asc mult knd eram mica...stiu ca eram pe la 11-12 ani singura acasa si ma uitam prin calc si era un folder ''linkin park'' si intru si deschid video pt numb fara sa imi dau seama ma trezesc cantand si m-am interesat mai mult iubirea pt ei creste in fiecare zi :X
-membru preferat era chester dar acuma mike pt ca se implica si vb mult cu fanii (pe twitter sau pe blog) desi ii iubesc pe toti
-mel preferata se schimba des :)) stiu versurile la toate ::X:X
-vreau sa imi cumpar cateva articole cu ei neaparat
-ii ast sa vina si pe la noi ...poate cu noul album (pe care mi-am promis k NU il downloadez)
Ca tot sunt cel mai nou de pe aici vad , imi ''depun CV-ul'' si eu :))

Nume: Marius Dumitrescu
Localitate: Originar din Târgoviște acum ratacesc pe undeva prin vestul Europei
Varsta: 21 (aproape)
Facultate/Scoala/etc: Absolvent Liceul Nicolae Cioranescu nr 1 , Targoviste
Ocupatie: Somer of course :))
Linkin Park:
-Sunt fan de prin 2005
-prima piesa auzita: Numb/Encore
-nu am fost la nici un concert LP ...deocamdata
Alte formatii ce imi plac: Linkin Park , Dead by Sunrise, Foo Fighters , AC/DC, Sevendust, Emery, Katatonia, Thornley, Three days grace, Taproot , Evanescence, Aerosmith, Breaking Benjamin, Something to burn si e lunga lista.
Membrii favoriti: Chiar trebuie sa aleg? Hai sa zicem Chester :)
HY
Numele meu este Alex,sunt din Brasov,am 22 si sunt student la Facultatea de Arhitectura din Bucuresti.
Ascult Linkin Park de multa vreme.Primul clip pe care l-am vazut a fost In The End la Tv pe Mtv,Apoi am facut rost de album Hybrid Theory,mai apoi a venit febra singleului Somewhere I Belong,si bum Meteora...si asha pana in prezent.
Detin Hybrid Theorie,Reanimation,Meteora Special Edition,Minutes to Midnight Tour Edition,si Dead by sunrise-Out of Ashes,Road to Revolution in original si pe cale sa mai achizitionez restu
Am hdd vreo 30gb numai concerte,din 2000 pana in prezent,si ink 54,3 materiale cu ei de la LPTV pana la versiuni diferite ale albumelor,turnee live in mp3 si ma refer la project revolution din 2002,2003,2004,2007,2008si 2009 astept cu entuziasm 2010
Pe langa LINKIN PARK...mai ingurgitez,Tarja Turunen(ex Nightwish),Metallica,Limp Bizkit,P.O.D,Deftones,Julien-k,Dead by Sunrise si Fort Minor
Nume:Bianca
Localitate;Izvoarele
Varsta:17
Scoala:colegiul national Nicolae Iorga
Ocupatie:Lp songs and everything about them
Linkin Park:fana de prin 2005(aveam 11 ani si gusturi bune)
Prima melodie a lor a fost In the end pe Mtv(rocks), apoi am cautat Hybbrid Theory si m-am indragostit pur si simplu de piesa One step closer, si apoi a aparut Meteora si apoi au venit posterele pe pereti si insignele si tricourile agatate(nu le-am dat jos chiar daca a venit parintele si m-a intrebat daca am idoli)
-am peste 2000 de poze cu ei in special cu Mike si Chester, inca nu am ajuns la vreun concert dar si cand o sa ajunga la noi in tara o sa fiu de la 6 de dimineata in locul respectiv.
-am toate concertele inregistrate Hd siil astept pe cel de la Viena
-calculatorul e plin de interviuri, albume, demo-uri si multe altele...cea mai buna trupa din cate au existat vreodata...ce sa o mai lungesc cu vorba.
-am multe cani de pe bestial cu trupa si cu membrii acesteia
-am inebunit veinii cu muzica lor..deja am o femeie de 67 de ani care a invatat versuriel de la Leave Out all the rest pe deasupa....best ever

-alte trupe:The rasmus, Truda, Evenescence, 30 second to mars, Distrurbed, Metallica, Limp Bizikt, Dead By Sunrise(ce ne-ai facut tu Chester tu), Green Day, NightWish, We are the fallen(bury me alive:X), Sistem of a down si muuuuulti altii care nu se compara nici pana la degetul mic cu Lp)
Nume:Silviu
varsta:13 ani
scoala:nr 194 "Marin Sorescu"
Ocupatie:scoala,fotbalul,sportul in general si muzica
Linkin Park:
-sunt fan LP din 2010,prima melodie pe care am auzit-o a fost Numb/Encore cu Jay-Z
-nu am fost la niciun concert pana acum,dar daca ar veni LP as merge
-alte formatii care-mi plac:Guns N Roses,Dead By Sunrise,Fort Minor,Foo Fighters,KoRn,Metallica
-nu am niciun album al lor,dar am melodiile in calculator,aproape toate(imi lipsesc cateva doar vreo 7)
-membru preferat:imi plac toti in mod egal,dar il admir pe Chester foarte mult pt ca a avut o viata grea si a ajuns acum sa fie,prin talent si munca,un artist urias,un vocalist incredibil(mai bun decat locul 46 pe care i l-a acordat Hit-Parader) si un chitarist bun.
-melodiile care ma reprezinta cel mai mult sunt Papercut,In the End si Numb.
inca o formatie preferata:Megadeth
si rectific la anul din care sunt fan LP,e 2009,atunci am vazut Numb/Encore,dar fan adevarat sunt de anul asta,cam tarziu,dar tinand cont ca pana anul asta sportul a fost singura mea pasiune,insa LP mi-a schimbat viziunea despre muzica.
my turn :P

Nume : Sorinel (chiar asa e in buletin :)) )
City : Bucharest
Varsta : aproape 17 :D
Scoala : Colegiul Tehnic/Mecanic RATB (Anghel Saligny)
ocupation : Scoala , sport in general

LP

am vro 10 ani cred,imi amintesc ca de prin 2000-2001 eram un prichindel si ascultam LP cand dadea sormea pe MTV,si aparea LP la tv,faceam ca toate alea :))
Album : HYBRID THEORY,and a little of Meteora :D
prima piesa a fost In the end :D mwuahhaa
Concerte : la toate concertele al lor am fost , in fata calculatorului p net :))
Membru : Chester,si putin Mike(rapul lui) Chester (vechiul chester) mia placut mult stilul lui 1999-2001 (daia mam facut si blond d 2 ori:D) +piece

Alte trupe : LIMP BIZKIT :X 1000 foot krunch,Onyx,ShineDown,Avenged Sevenfold,Eminem,Skillet,Paramore,Twiztid,Static-X,Godsmack,Fort Minor,Trapt,Gorrilaz,Papa Roach,Celldweller,Prodigy,Adema,KORN :D Fire Flight,Bullet 4 my Vallentine,disturbed si multe altele :))

si trb sa recunosc ca din ultimi anii nu mai sunt chiar asa fan infocat ca inainte,pt ca am vazut ca sau ratat in muzica LP in ultimu timp,sau dat pe un still Country,si ei sau ''maturizat'' in muzica,(au loat ''vechime'' cica) in loc sa-si fii pastrat their young spirit cat il mai are.

Id : streetboy57

That's all fokksss :P

PS: Cristina D daca esti dragutza sa-mi lasi si mie idu tau :D:D
Salut
sunt Ana,am 20 de ani, Sunt din Rep.Moldova.
-invat la facultatea de economie de la USM Chisinau, Moldova.
-sunt fan Linkin Park de prin 2003-2004, nu am fost la nici un concert LP- dar vreau foarte mult!!!!!!
-prima piesa LP pe care am auzit-o a fost ONE STEP CLOSER.
-am ultimele albume in original - MINUTES TO MIDNIGHT si CD/DVD THOUSAND SUNS.
-imi place toata muzica LP, stiu practic toate piesele pe de rost.
Alte preocupari - pictez si cint.
Alte formatii pe care le ascult : FLYLEAF, PARAMORE/Hayley Williams, DJ TIESTO......

CEL MAI MARE VIS - SA MERG LA UN CONCERT LINKIN PARK!!!!!!!!!!!

RSS

Members

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service