to może ja zacznę, a więc tak:
nazywam się Patryk mam 18 lat słucham LP koło 8 lat
pierwsza piosenka którą pamiętam że była od LP to Breaking the Habit - zakochałem się od razu w niej (jeśli można to tak nazwać) nie wiem co jeszcze napisać więc zapraszam innych 8D

Views: 267

Replies to This Discussion

Ba,a nie było tak? xD Gdzie stałeś? ;>

Tyyy,świetne to było :D Tego nie mogli nie zauważyć ^^ Mam tylko nadzieje,że nie stwierdzą,że Polacy mają blisko do Niemiec,to niech se kursują na koncerty,bo ja zbankrutuje xd A powiem Ci,że kumpel,z którym jechałam do Berlina /ale nie szedł na LP/ miał identyczny szalik i przeszło mi przez myśl,żeby pożyczyć go na koncert,ale szczerze bałam sie,że gdzieś za rogiem mi wpieprzą jacyś niemieccy patrioci

Weronika, Poznań, LP słucham od 10 lat od "one step closer", czyli w sumie od poczatku kiedy to jeszcze znani nie byli za bardzo ( w PL) :) pzdr

Witam Poznaniankę :) Jedno miasto! :D

witam witam:D tez Poznań? świetnie;)

Naturalnie. Wprawdzie od niedawna (czytaj od września) ale jednak Poznań :)

noo to fajno:) zawsze dobrze wiedziec czy jakis "Poznaniak" wybiera sie na koncert:)

Jak będzie w PL to będzie można ustawić się na 1 pociąg :)

pewnie:) takze czekamy na nich!!

Mam na imię Filip, mam 18 lat, pochodze z Gdańska. Slucham od roku, a zakochałem się w LP dzięki " A place for my head", "Numb" etc.

A o zainteresowaniach: religia, filozofia, mitologia oraz malarstwo europejskie, wyłączjąc malarstwo wspólczesne, książki fantasy, szczególnie seria DnD.

maciej sluccham LP od 5 lat ...mam 18 lat xD zaczeło sie od Numb i Don't Stay .... Lubie muzyke rock, metal i wszystko z tą muzyką związane xD slucham równiez 30STM, Metallica,  ACDC, Red Hot Chili Peppers, Queen .... i wiele innych ... czekam na koncert w Polsce nie moge sie doczekac ... chyba nikt nie moze xD Interesuje sie muzyka, spiewem, lubie tanczyc i lubie sport .... a szcególnie ekstremalny .... POZDROWIENIA

RSS

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service