to może ja zacznę, a więc tak:
nazywam się Patryk mam 18 lat słucham LP koło 8 lat
pierwsza piosenka którą pamiętam że była od LP to Breaking the Habit - zakochałem się od razu w niej (jeśli można to tak nazwać) nie wiem co jeszcze napisać więc zapraszam innych 8D

Views: 267

Replies to This Discussion

Noo .. godzinka jazdy . ;P

Peter.GT said:
Pomorskie? Daleko od trójmiasta? :D

Ja oprócz LP bardzo lubię Zebrahead, Fort Minor, Rise Against, Within Temptation i ostatnio natchnęło mnie też na Blue Foundation ;)

Mam na imię Mikołaj słucham LP od ok. 5 lat mam 20 lat w lipcu kończę 21. Moja przygoda zaczęła się od utworów Numb, Don't stay, Faint. Uwielbiam ostrą muzę Rock, Metal, Nu-metal. Moje ulubione zespoły to oczywiście LP, 30 Second To Mars, AC/DC, Metallica, Red Hot Chili Peppers, Sabaton, Rammstein, korn i wiele innych. Również jak większość czekam na Koncert LP w Polsce. Mam nadzieję że nas niebawem odwiedzą. Moje hobby to muzyka i wszystko co się z nią wiąże, śpiew, taniec oraz film, reżyseria itp.

POZDRO DLA FANÓW!!! LP FOREVER!!!

Nazywam się Wika mam 14 lat..mieszkam w małym mieście Mińsk Mazowiecki     LP zaczęłam słuchać jakieś 3 lata temu gdy mój brat puścił Papercut (chyba) i odtąd uważa mnie za ich "psychofankę" gdyż wchodzę na różne strony o LP ściągam koncerty itp... to co lubię to Karate, gra na gitarze, rysowanie, i rozmyślanie o smutnej rzeczywistości... lubię filmy taneczne i akcji....  to chyba tyle =]

Nazywam się Beata, mam 25 lat, mieszkam w Warszawie, jestem na ostatnim roku studiów mgr. LP słucham już ok 10 lat, a zaczęło się od piosenki "In the end".

Jeśli chodzi o moje zainteresowania to: wszystko związane z webmasteringiem, grafika komputerowa, czytanie książek (głównie fantasy),słuchanie muzyki, hmmm i to może tyle:D.

PS. Jeśli są tu fani Zmierzchu to zapraszam TUTAJ, jeśli ktoś interesuje się webmasteringiem to zapraszam TUTAJ.

to ja się dołączę ;]
Mam na imię Magda, mam 20 lat i słucham LP od momentu, gdy usłyszałam '' One Step Closer '' - jakoś to trwa od 11 lat ( tak około ), LP było moja pierwszą kapelą, którą zaczęłam słuchać.
Tak się zaczęła fascynacja zespołem i ciekawą muzą, którą chłopaki robią! ;D
Ogółem, to jestem z Łodzi, oprócz LP jestem wielką fanką Slipknota, Stone Sour i Fort Minor.
:D
Hej mam na imię Agata i mam 15 lat.linkina Parka słucham bardzo krótko bo dopiero od 2 lat ale jestem tak samo zafascynowana LP jak inni fani.Oprócz LP interesuje się historią starożytną i geografią fascynuje mnie najbardziej kultura starożytnych Egipcjan.
Mam do was pytanie czy istnieje jakis oficjaln ypolski fanclub linkina parka za odpowiedzi z góry dziękuje :)))
Cześć, jestem Asia, mam 18 lat i LP słucham od ok 10 lat, urzekło mnie "Crawling". Jestem z Łodzi, chociaż uczę się w Warszawie. Poza muzyką interesuje mnie ratownictwo i fotografia. Oprócz LP słucham też Korna, 30STM, Slipknota, Normalsów, Comy, Bullet For My Valentine itp.

Michał , 17 lat, moja historia zaczęła się od What I've done, oczywiście znałem motyw z In the end ale piosenkę w całości średnio kojarzyłem, ulubiona płyta to Minutes to midnight, kto jest z Lublina zapraszam na PW :)

No siem, na imię mam Aneta, lat 16, mieszkam w kołodziejkach między Iławą a Ostródą (takie zadupie na Warmińsko-mazurskim). Kiedyś zobaczyłam na Vivie teledysk do In The End, który mi się spodobał, a potem crawling, one step closer aż w końcu wszystkie teledyski i utwory. No i lubię baaaardzo różnorodną muzykę (np. reggae i techno. LOL)

@AGATA Z tego co wiem to jest tylko linkinpark.pl ale to tylko forum, a oficjalny fanclub zespołu to lp underground. Więc chyba nie. CHYBA, bo mogę się mylić.

Mam na imię Marek 18 lat LP słucham od 10 lat już ulubiona piosenka to Somewhere I Belong a teledysk to Papercut. Pierwszą piosenką jaką słyszałem to Papercut :) Interesuję siępiłką nożną grami komputerowymi i gram na Gitarze już jakieś 3 lata ^^

No to i ja coś napiszę, szczęśliwa, że nareszcie mogę nabazgrać jakieś słowo po polsku xD
Jestem JO, no cóż, nie wiem dokładnie skąd to się wzięło. Gdy pierwszy raz usłyszałam LP pomyślałam - "WTF, co wy w tym kiczu widzicie" - ale później jakoś do tego przypadkiem powróciłam, poprzez pewne forum. Pierwszą piosenką LP której nauczyłam się na pamięć tak na prawdę nigdy się jej nie ucząc, była In The End. Słuchałam ją w kółko. Teraz przed szkołom, w drodze do szkoły, w szkole, na przerwach, na lekcjach, w domu, na spacerach z psem...
Interesuję się kynologią i fotografią, wiele robię w tych kierunkach.
Aktualnie przejrzałam chyba całe LPTV na YT, i mogę słuchać ich w kółko, i w kółko. Kocham patrzeć, jak Mike i Chester się razem śmieją, mmm... ♥
Nie byłam na OWF, myślę - "cholera". LP, powróćcie do Polski!

Witam,
Więc będę pierwszy w 2013 r. Miło mi.
Nazywam się Piotr, mam 19 lat i LP słucham już prawie 8 lat. Moją ulubioną piosenką jest Breaking the Habit, natomiast płyta to Meteora. Pierwszy kontakt z Linkin Parkiem miałem dzięki mojej siostrze, która swego czasu była zafascynowana tym zespołem. Pamiętam jak mi kiedyś powiedział, że jeśli raz usłyszysz ten zespół to nie będziesz umiał przestać. Oczywiście miała racje.
Obecnie jestem studentem pierwszego roku studiów na Politechnice Śląskiej na kierunku Górnictwo i Geologia. Interesuje się górnictwem, muzyką, podróżami( w szczególności stopem ;-) ) oraz subkulturą Punk.
Pozdrawiam wszystkich fanów Lp.
Do zobaczenia na koncertach.

Linkin Park thank you for your awsome music!

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service