to może ja zacznę, a więc tak:
nazywam się Patryk mam 18 lat słucham LP koło 8 lat
pierwsza piosenka którą pamiętam że była od LP to Breaking the Habit - zakochałem się od razu w niej (jeśli można to tak nazwać) nie wiem co jeszcze napisać więc zapraszam innych 8D

Views: 265

Replies to This Discussion

Mam na imię Julia mam 15 lat LP słucham tak od 3 lat nie jest to aż tak długo jak "kolega" przede mną ale też coś. Piosenka dzięki której zakochałam się w LP to What I've Done aczkolwiek nie jest to moja ulubiona piosenka. Uwielbiam rysować komiksy oraz tatuaże. Jestem zachwycona subkulturą GOTH. Interesuje się religiami świata, trochę mitologią, wampiryzmem i subkulturami.
Siemka jestem Piotrek, jutro kończę 21 lat xD
Jak już pisałem moja przygoda z Linkin Park zaczęła się od filmu Transformers i piosenki What I've Done i też było to prawie dokładnie 3 lata temu. A tak poza tym o mnie: mieszkam 300m od zatoki Gdańskiej, uwielbiam pływać, jeździć na rowerze i spacerować nocą po parku i plaży. Różne Religie to też interesujący mnie temat :)
Miło słyszeć, że mamy prawie te same zainteresowania. ;)
Mam na imię Krzysztof mam 23 lata, LP słucham około 7 lat, moją ulubioną ich piosenką jest "From The Inside" której teledysk zobaczyłem któregoś dnia w sklepie z telewizorami, stanąłem w miejscu i oglądałem go jak zahipnotyzowany bez ruchu :) Od tamtej pory jest to mój ulubiony zespół a odkąd zobaczyłem ich na żywo i dotknąłem Chestera jestem zafascynowany tym zespołem :)
Moje zainteresowania to oczywiście muzyka, gotyckie klimaty i obrazy niektórych artystów takich jak np. Victoria Frances i Luis Royo, koncerty i festiwale, również wampiryzm, lubię horrory w szczególności właśnie o wampirach.
Temu akurat się nie dziwie. Moim zdaniem jeśli chodzi o teledyski, to jeszcze żadne muzyczne video nie przebiło tego do 'From The Inside' i raczej to już się nie zdarzy.
mam 22 lata, słucham LP odkąd pierwszy raz w 2000 roku zobaczyłam teledysk do "one step closer".
byłam na czterech koncertach LP, w tym roku jadę na kolejne dwa. udało mi się także raz dostać na stare m&g, kiedy byli obecni wszyscy z zespołu, więc mogę pochwalić się autografami.
dzięki LP poznałam sporo super ludzi, z którymi od lat utrzymuję kontakt.
Hey . Jestem Sandra ( co już pewnie zauważyliście ;P ) , mam 16 lat , Mieszkam w małej wiosce w Pomorskim .
LP zaczęłam słuchać , bo w pewnym sensie musiałam . xd - Bratu strasznie spodobał się utwór " Crawling " , a potem cała reszta i tak się zaraziłam . Z tym uzależnieniem żyję już jakieś 9 lat . ;D Prócz LP uwielbiam 30 Seconds To Mars .
Interesuję się głównie muzyką i to bardzo różną ( wszelkie odmiany rock'a , rap , electro itp. ) . Jak mnie czasem natchnie to wiersze pisze .. Ogółem to kręci mnie poezja , zwłaszcza A. Asnyka , A. Mickiewicza , J. Tuwima .
I to chyba tyle .. :)
Pomorskie? Daleko od trójmiasta? :D

Ja oprócz LP bardzo lubię Zebrahead, Fort Minor, Rise Against, Within Temptation i ostatnio natchnęło mnie też na Blue Foundation ;)
Pominę swój wiek i przejdę do tematu LP, na który zwróciłam uwagę dzięki charyzmatycznemu wokalowi Chestera, już w czasach HT. Generalnie nie przepadam za czystym rapem i dlatego FM nie jest moim ulubionym zespołem. Jednak lubię ciekawe połączenia rapu i rocka. Moją ulubioną płytą jest MTM.
Niewątpliwie sympatia do LP wynika po części z faktu, że umieszczając filmiki z życia kapeli, wydają się swoim fanom bliżsi, niż niedostępne gwiazdy show biznesu. Myślę, że po części wpłynęło to również na moją sympatię, ponieważ wyłania się z nich obraz inteligentnych ludzi, obdarzonych poczuciem humoru, którzy w ciężkich chwilach potrafią się wzajemnie wesprzeć. Dodatkowo moją sympatię wzbudza fakt, że w przeciwieństwie do przeciętnego Amerykanina , są lepiej obeznani z dziedzictwem kulturowym.

P.s.: Jak widzę wielu z Was jest Gotami, więc może kierując się narodową sympatią dołączycie do fanklubu gotyckiego Torunia. Im więcej będzie miał członków, tym większa szansa, że Toruń stanie się europejską stolicą Gotów.
http://groups.myspace.com/torun
Adrian 19 lat. Linkin Park słucham od początku. Do tej pory 2 koncerty (Chorzów 2007, Berlin 2010) ale na przyszły rok założyłem sobie 2 kolejne jak będą w Europie. Nie mam ani ulubionej piosenki, płyty ani teledysku LP - Wszystkie są zajebiste. Jedyne co mi się nie podoba to płyta z Jay-Z.

Hania,też 19 (: Z LP ponad 6 lat, ulubiona płyta Meteora,co nie znaczy,że inne nie są jednocześnie numerem 1. Kolego Adrianie,możliwe,że sie spotkaliśmy gdzieś wśród szwabów w Berlinie...by the way w Chorzowie też,ale w Berlinie jakoś tam dumniej jako reprezentanci narodu...xdd

"ale w Berlinie jakoś tam dumniej jako reprezentanci narodu...xdd" Pięknie napisane :D

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service