Jak zauważyłam wielu z Was już brało udział w koncertach, które odbyły się w Niemczech.
Uważam, że warto opisać swoje wrażenia  w jednym miejscu, tak aby, osoby, które tak jak ja, dopiero w przyszłości zamierzają w nich uczestniczyć, mogły poczuć ich atmosferę.
Proszę jeżeli macie jakieś zdjęcia , to zamieście je w tym miejscu.
Nic tak nie oddaje klimatu, jak dobre zdjęcie!

Views: 111

Replies to This Discussion

20 października był koncert w Berlinie :> Był na prawdę super! Oświetlenie i nagłośnienie oczywiście zarąbiste :D Tylko najgorsza była niemiecka publiczność -.- Siedzieli normalnie, jak na pogrzebie. Zero szału ... nie no przepraszam, niektórzy skakali, lub tańczyli. Największą frajdę mieli ci co stali pod sceną po prawej stronie, bo Chaz zszedł do publiczności, kiedy śpiewał Breaking The Habit :) Wcale nie żałuję tego że tam pojechałam, a niech żałują ci, których tam nie było :D Z resztą mówiąc szczerze, był to pierwszy koncert w moim życiu ;) nie oszukuję, mam dopiero 14 lat i byłam na koncercie ze swoim "staruszkiem" :P Kocham LP ♥ Kocham ich muzykę i nigdy mi się nie znudzą :)

Jeśli by ktoś chciał mam więcej fotek :) Ale ta mi się najbardziej podoba :P

Agata Chojnacka said:
Jeśli by ktoś chciał mam więcej fotek :) Ale ta mi się najbardziej podoba :P

Mi osobiście podobają się te, na których można odczytać nastrój artysty, inaczej wolę zbliżenia twarzy.
Myślę, że taki zdjęcia najlepiej oddają panującą atmosferę.
Więc może jakieś zbliżenia chłopaków z LP?
Mam nadzieję, że podzielacie moje zdanie.
Hejka all :) również byłam na koncercie LP w Berlinie, była niesamowita atmosfera, ja stałam pod sceną po prawej stronie i miałam okazję uściskać rękę Czesia, co było niesamowite, wogóle pierwszy raz od czterech lat, wtedy to byłam pierwszy raz na koncercie LP chłopaki mieli tak niesamowity kontakt z publicznością, przynajmniej z przodu ;) bardzo zapadł mi w pamięć wyraz twarzy Mike'a bo biła od niego niesamowita radość że dają niesamowitą radość fanom, ja to tak odebrałam.... Chester zdjął koszulkę i mogliśmy podejrzeć jego nowe dziary, po prostu czad niesamowity :) a na koniec dostała się w moje ręce kostka do grania na gitarze Phoenixa, także super :) teraz wyczekuję koncertów w Londynie i summit bo na obu będę i mam nadzieję że może uda mi się poznać chłopaków.... :) byłoby nieziemsko!
Hey! Właśnie wczoraj przeżyłam piękny koncert Linkin Park w Koloni. Było suuper ;) Chłopaki bardzo dobrze połączyli stare utwory z tymi nowymi z ATS i zrobili świetne show ;) Ludzie dookoła mnie byli trochę drętwi ale jak Linkini zaczęli grać Numb to większość osób na balkonach wstała w końcu ;) Jedyne co mnie troche zniesmaczyło to było wykonanie Crawling. Chester coś nie mógł dobrze wpaść w nutę i kilka razy zawył. Ale to i tak da się pominąć bo reszta koncertu była niesamowita. Cała LanXess arena stała i śpiewała razem z Chechem i Mike'em.

Szkoda że nie miałam jakiegoś super widoku ale i tak było zarąbiście ;)
Zdjęcia z koncertu w Berlinie... ;) Stałam pod samą sceną po środku (na "wierzchołku" trójkątnej sceny^^) A wrażenia wprost nie do opisania... :D Jeszcze kilka innych zdjęć możecie zobaczyć u mnie w profilu... ;]

a jednak dość sporo nas było w tym Berlinie...^^ pzdr

Kamila - świetne zdjęcia,  miałaś rewelacyjne miejsce - pozazdrościć ;)

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service