jestem tutaj nowa, ogólnie chciałabym się dowiedzieć więcej o tej stronce, zwracam się o pomoc do was, bo z moim angielskim jest średnio. ;d / linkin park'a słucham ponad rok, szczerze mówiąc dzięki ich muzyce jest mi łatwiej... pewnie głupio to brzmi, ale taka jest prawda. w głosie Chestera jest niesamowita siła i pełno emocji. co do najnowszej płyty- tam tej siły brakuje.

Views: 143

Replies to This Discussion

Wreszcie ktoś kto podziela moje zdanie o najnowszej płycie LP :)

Za wiele to o stronce ci nie powiem, Możesz korzystać z czata - anglojęzycznego w zasadzie choć zdarzyło mi sie dogadać z kimś po polsku :) Moim zdaniem warto obejrzeć sobie teledyski w Videos/musicvideos

nie chcę tutaj sprawiać wrażenia anty fanki linkin park'a, ale to płyta jest strasznie słaba. fajnie by było gdyby zaczęli pracować nad nową, podobną do Hybrid Theory, bo bardziej zajebistej płyty nie miałam okazji słyszeć. ;d / dzięki, mam nadzieję, że z czasem ogarnę do końca tą stronke. wkręce się jeszcze w jakieś inne grupy i jakoś będzie... jeszcze raz dzięki. ;) a, i mam pytanie... pewnie mnie wyśmiejesz, ale czy myślisz, że uzyskanie jakiegoś numeru/ adresu emaila linkin park'a byłoby tutaj możliwe? szczerze mówiąc bardziej zależałoby mi na emailu. ;) ich muzyka naprawdę dla mnie wiele znaczy i uwielbiam ich samych w sobie, jako ludzi. chociaż wiem o nich tylko to co przeczytam na wikipedii, czy innych stronkach mogę powiedzieć, że troche ich znam. uwielbiam ich teksty, są naprawdę fajnymi ludźmi. ;d są po prostu normalni.

Podobno nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Nie sądzę aby jakiś osobisty mail do nich był dostępny - raczej jakiś pełnomocnik/manager czy ktoś tego pokroju był by osiągalny i to zapewne też nie łatwo. W każdym bądź razie niemożliwe jest tylko to co za takowe uznamy więc życzę powodzenia :)

Jeśli dobrze pamiętam to w google jest opcja tłumaczenia całych stron - wychodzi z tego 'coś na kształt polskiego' ale daje sie to jakoś (po kilku próbach) zrozumieć

Jak bys miała trochę czasu i chciało by ci sie z translatorem walczyć to jest tu jakaś dyskusja o tym dlaczego nowa płyta ma takie a nie inne brzmienie i w ogóle - można całkiem dużo fajnych rzeczy się dowiedzieć

ej, dziękuję Ci bardzo, że masz wgl chęć mi odpowiadać. tak Cię męczę... przepraszam i wielkie, wielkie dzięki! ;*
Nie ma sprawy :) jestem względnie cierpliwym człowiekiem, a jeśli ktoś ma jakiś konkretny cel to pomoc się należy. Nie licząc faktu, że jak wspominałem na początku podobnie oceniamy nowy album LP - takich ludków jest niestety nie wielu, więc musimy się wspierać :P
LP stara się nie powielać swoich wcześniejszych dokonań... nie chcą wydawać ciągle takich samych płyt... jak ktoś to ładnie ujął, po prostu ewoluowali i to dobrze o nich świadczy... zawsze powtarzam, że jakby jakiś zespół nagrywał ciągle to samo, to wszyscy by marudzili, że potrafią tylko nagrywać to samo w kółko... jeszcze nie powstał taki zespół, który by dogodził wszystkim słuchaczom i nie powstanie...a LP właśnie taki jest ... LP forever ... zwsze będą doskonali...
do pawła. ;) -haha, Ty jesteś niesamowity. ;d prawie żadna osoba, którą znam nigdy mnie do końca nie wysłuchała jak chciałam poprosić o pomoc, nawet o najmniejszą, najgłupszą drobnostkę... więc troche jestem nieprzyzwyczajona do tego, że komuś tak łatwo przychodzi odpowiadanie mi na pytania i wgl. dziękuję Ci! / do matt'a. ;d -wiesz, ja osobiście wolę te mocniejsze kawałki, jest w nich coś takiego, że kiedy kończy się piosenka my chcemy dalszej części... słuchając ich najnowszej płyty cały czas zadawałam sobie pytanie czy to na pewno oni. może gdyby wcześniejsza większość utworów nie była taka jak te z Hybrid Theory to bym się tak nie dziwiła i może mogłabym w pełni polubić tą płytę... ale ja będąc przyzwyczajona do takiej muzyki, jaką robili wcześniej czuję niedosyt, jeśli można to tak nazwać. troche szczerze mówiąc jest mi przykro, że aż tak zmienili swój styl, ale to ich decyzja... jak powiedziałeś "ewuowali" i "zawsze będą doskonali", zgadzam się. ale moim zdaniem większość ich fanów jest zawiedziona tą nową płytą.

Matt już kiedyś (wielokrotnie) pisałem, że nie mam nic przeciwko  zmianom, kwestia w jakim kierunku idą - jak ktoś tu śpiewa elektronicznym głosem Cher to już chyba lekka przesada (tak odbieram co niektóre kawałki z thousands suns). Nawet w MTM było widać ze trochę lżejsza muzyka ich teraz interesuje - ale jeszcze trzymali jakiś poziom. Natomiast ostatnia płyta naprawdę mnie zawiodła, jeśli taki będzie ich kierunek rozwoju/ewolucji to po prostu nie będzie to twórczość trafiająca do mnie. Oczywiście to że niektórzy (większość) lubią nową twarz LP nie znaczy, że sa marni itd, po prostu mi nie odpowiada to i teraz czekam na nowe kawałki SoaD a nie LP, mam nadzieje że jeszcze kiedyś Linkini powrócą do poprzedniej wizji.

Paulina, wysłuchanie drugiego człowieka i względnie obiektywne ocenienie sytuacji jest niezbędne dla ludzi,bo tak się okazuje drugiemu człowiekowi szacunek, jak i na niego zasługuje. To, że w internecie (i nie tylko) buszuje banda oszołomów która nie mając żadnej wiedzy (inteligencji także im natura poskąpiła) nie potrafiąc pomóc stara się wyśmiewać/obrażać innych to nie znaczy, że każdy taki musi być.

Przede wszystkim witam nowych członków grupy :)

ATS była ryzykownym posunięciem ze strony zespołu, totalną zmianą i to zrozumiałe, że nie każdemu to odpowiada (jakże nudny byłby świat jakby wszyscy mieli te same gusta)  Trochę żałuję, że aż tak bardzo odeszli od korzeni ale mimo wszystko nie uważam tej płyty za złą :P Nie podoba mi się jednak swego rodzaju "podział" fanów na zwolenników starego stylu i tych co wolą nowy, w końcu łączy nas jeden zespół, co nie? :)

@Paulina: Jakby co to mogę Ci pomóc z edycją Twojej strony (jakieś inne tło czy cuś :P) mogę też pomóc z tłumaczeniem choć mój inglisz jest hmm... powiedzmy pół na pół :P

Do Nika: Zgodzę się z tobą ...

Do wszystkich:  Też może bardziej lubiłem Hybrid Theory i Meteore .. ale to nadal ten sam zespół .. nie zmienili się niczym oprócz.. muzyki .. Skład zespołu nadal jest ten sam .. zaczęli się lepiej ubierać to dla nich na plus.. LP zawsze są doskonali .. nie obchodzi mnie to jak grają .. dla mnie najważniejsza jest ich osobowość .. że się ze sobą zgadzają .. Dla mnie nawet gdyby grali pop to i tak nie przestane ich słuchać ... LP to najlepszy zespół i taki pozostanie ...np. w High Voltage ... też jest "mechaniczny" głos a w ATS "mechaniczny" głos jest tylko w przerywnikach i w intro..

paweł- Ty mnie rozwalasz tą swoją życzliwością i cierpliwością. ;d naprawdę takich ludzi mało. ;) nika- racja... ale wiesz, słuchając linkin park'a nikt by się nie spodziewał, że tak się zmienią i po prostu rozczarowani fani lubiący nu metal, hard rock i przede wszystkim "naszego prawdziwego linkin park'a" przerzucili się na inne zespoły zapominając o nich. co do stronki to mała pomoc by mi się przydała. ;d szczególnie jeśli chodzi o tło. ;)
prawdziwi fani nie są rozczarowani... bo LP mówili że się zmieniają , mówili to do fanów ... Chester dorósł... i zaczęli pisać .. piosenki o konkretnej tematyce .. a nie jak niektórzy w kółko o miłości.. lub o dupie Maryni

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service