jestem tutaj nowa, ogólnie chciałabym się dowiedzieć więcej o tej stronce, zwracam się o pomoc do was, bo z moim angielskim jest średnio. ;d / linkin park'a słucham ponad rok, szczerze mówiąc dzięki ich muzyce jest mi łatwiej... pewnie głupio to brzmi, ale taka jest prawda. w głosie Chestera jest niesamowita siła i pełno emocji. co do najnowszej płyty- tam tej siły brakuje.

Views: 143

Replies to This Discussion

Mi bardzo podoba się dyskusja z Matt'em co prawda znacząco odbiegliśmy od tematu ale w dalszym ciągu jest ciekawie :)
skoro tak to sobie dyskutujcie :P przynajmniej coś się dzieje :]
no trochę odbiegliśmy od tematu :-) pozdro .. Możemy znów po dyskutować xD

Hey.,

Jestem Marta,dziś się zalogowałam pierwszy raz i BARDZO się ciesze z tego powodu,naprawdę. miło usłyszeć coś wypowiadane przez kogoś co samemu się czuje.

Osobiście bardzo podoba mi się ATS jest taka GŁĘBOKA,dojrzała...i inna.      

Musimy się pogodzić,że wszystko sie zmienia ONI też.

Co nie zmienia faktu,że jak ją pierwszy raz puściłam((,a 3 lata wcześniej MTM-)-------musiało upłynąć kilka minut,żebym się przekonała,że mnie w sklepie nie oszukali .:)

są tak wspaniałymi ludźmi, że ich zamiana nie jest aż tak odczuwalna, dla mnie są doskonali, tym bardziej Chester z Mike'em. co do tej nowej płyty, poprzednie uwielbiam, kocham, wszystko inne, a nową... w ucho wpadły mi 4 kawałki, ale moja miłość do Lp jest tak wielka, że staram się okazać szacunek dla ich ciężkiej pracy, więc nie będę ich krytykować. a, i witaj Marto. ;) ja też się cieszę, że się zalogowałaś. ;)
Siemka ... moim zdaniem ATS jest to super album .. The Messenger mi się jedynie nie podoba... Oczywiście chyba jak każdy fan LP uważam że HT i Meteora były lepszymi albumami ..
Ja również uważam że ATS jest świetnym albumem .... no może za bardzo nie przypadł mi do gustu utwór The Messenger ... ale i tak najlepszymi albumami LP pozostaną Meteora i Hybrid Theory .... MTM też jest świetne ale w ATS i MTM brakuje tego powera ... co prawda w MTM i ATS też jest kilka utworów dających kopa ale jest nich mniej ...
co wy macie do "the messenger"? tam właśnie są wykorzystane największe atuty świetnego wokalu Chestera. co do reszty się zgadzam- Hybrid Theory i Meteora najlepsze.
Dla mnie The Messenger jest kiepskie... dla mnie najgorszy utwór z ATS ... najlepszy The Catalyst
the catalyst faktycznie fajne. może dlatego tak mi nie podeszły te utwory, bo nie lubię tych dzięków elektronicznych, the messenger tego nie ma, pewnie dlatego tak lubię. choć i tak LP kocham nad życie dzięki HT i Meteorze. i dzięki temu jacy są zajebiści, sami w sobie. ;)
Fakt są zajebiści ale Trzeba przyznać że nie są też najlepsi ... najlepsi są AC/DC, Black Sabbath, Deep Purple, Led Zeppelin, Queen, KISS, Metalica oni są najlepsi i legendami oraz pionierami muzyki Hardrockowej i Heavy Metalowej ... ale nie o to tu chodzi LP gra zupełnie inny styl niż te zespoły które wymieniłem i za to ich cenię bo chcą pokazać coś innego nowego , eksperymentują z muzyką i to jest właśnie ich zaleta ...

Zgodzę się .. Linkin Park jest najlepszym zespołem który miesza, eksperymentuje z muzyką ... Ale brakuję im dużo do prawdziwych legend .. Może kiedyś im się uda dorównać pionierom Heavy Metalu . Jeśli chodzi o ostrą muzykę to na 1 miejscu stawiam ACDC, Kiss, Led Zepplin i Bon Jovi ...

Królem muzyki dla mnie na zawsze pozostanie Jackson, on jest nie do podrobienia .. (chodzi mi teraz o łagodniejszą muzykę)

RSS

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service