Jak w temacie - w tym wątku wymieniamy się opiniami na temat albumów, piosenek i teledysków (i co tam jeszcze komu do głowy wpadnie :P)

Może na początek nowy teledysk LP do utworu Burning In The Skies:

http://lpzion.org/videografia/oficjalne/burning+in+the+skies?autoplay 

I jak wrażenia?

Views: 28

Replies to This Discussion

nie widziałem tego teledysku.. Ale teledysk do the catalyst i waiting for the end .. Są boskie.. Bardzo fajnie zrobione .. Bardzo fajnie wygląda mike w tych włosach

teledysk do waiting for the end jest dla mnie po prostu nudny... obejrzałam może ze dwa razy i nie mam ochoty więcej :P

no fakt dość ciekawa technika ale mało dynamiczny. Co Ci się w nim podoba jeśli można spytać?

Mi się bardzo podobają teledyski z ATS The Catalyst... świetna technika teledysku, tajemniczość wspaniały wokal i gra instrumentalna...Waiting For The end, ciekawy, świetnie zrobiony wspaniała technika, świetny śpiew Mike'a w stylu reggae, boski głos Chestera co tu więcej chcieć, dla mnie teledysk nie musi być dynamiczny bo to nie film akcji...
to wszystko co powiedział mikolaj.. Fajne są efekty .. Mało dynamiczny to fakt.. Trudny do zrozumienia.. Tak jak faint do dzisiaj tego teledysku nie rozumiem.. Waiting for the end to super piosenka i super teledysk.. Bardzo mi się podoba... A co myslicie o teledysku the catalyst?
The Catalyst? Co tu dużo mówić, najlepszy teledysk z ATS jak do tej pory. Podoba mi się ten hmmm... trochę mroczny klimat (ludzie w maskach, dym itp.) Wielki plus dla Mike'a, świetnie wypadł (jakby nie wystawiał tak jęzora w pierwszym "let me go" to by było perfect :P) dobry pomysł z tą sproszkowaną farbą, ogólnie dobre przejścia między scenami. Pozbyłabym się tylko tych scen z podwójną szczeną Chaza :P
The catalyst jest na pewno jednym z najlepszych teledysków z ATS, ciekawy, mroczny, tajemniczy podobnie jak Waiting for the end i Burning in the Skies.
zgadzam się .. the catalyst jest super .. Waiting for the End też super..

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service