Witam :) Od kiedy słuchacie LP i od jakiej piosenki zaczęliście?

W moim przypdaku było to What I've Done, a fanem zespołu jestem od stosunkowo niedawna, tj. od maja 2008

Views: 92

Replies to This Discussion

Pierwszy kontakt był jak jeszcze nie wiedziałem do czego służy komputer w domu :), kiedyś gdzieś u kumpla nagrane z telewizji na radio (kaseciaka :P) i mogłem słuchać sobie z kasety, 2 utwory "Runaway" i chyba "Somewere I Belong" ale co do 2 nie jestem pewien. Oczywiście później zaczęły się poszukiwania jaki to zespół i w ogóle, z czasem się znalazł sklep z płytami i jakoś sie potoczyło dalej :)
Ja słucham LP 7-8 lat jakoś tak pierwsza piosenka którą pamiętam i która wpadła mi w ucho ( była inna niż reszta którą słyszałem - miała to coś) to Breaking the Habit jeszcze na MTV i Vivie leciały to chyba był 2003
No ja zaczelem moją przygodę z LP jako mały dzieciaczek ... ;) Bo wiadomo w dzieciństwie oglądało sie Naruto i inne bajeczki czy anime ... Z czasem w sieci pojawiały sie teledyski przerobione i takie tam no i własnie na jednym z nich uslyszalem fajna nutkę. To oczywiście musiało byc By Myself ... Gdy właczyłem drugi uslyszalem równie dobrą nutkę i okazało się że było to One Step Closer. I właśnie te 2 piosenki poznałem jako pierwsze ... A ogólnie słucham LP od 2002/2003 roku ... =) Jako zagorzały fan czekam na ich najnowszy krążek ... xD
Pamietny rok 2002, sierpien, Faint na Vivie, u babci :D xD to bylo wtedy, kiedy Chester mial przepukline czegos tam, o ile dobrze pamietam, ze to byla przepuklina. I pamietam, ze wcale mnie to nie obeszlo, jak przeczytalam o tym w Bravo (11 lat mialam, oczywiscie, ze czytalam Bravo xD). Na okladce akurat byl Mike. A ze w 'Faint' praktycznie malo widac twarze, a piosenke pokochalam od pierwszej nutki, troche trwalo, zanim dowiedzialam sie o LP czegos wiecej.
Tak sie zaczelo, trwa do dzis :)
Ja zaczęłam ich słuchać, gdzieś 3-4 lata temu, pierwszą piosenką jaką usłyszałam było From The Inside. Byłam wtedy mała. Miałam chyba 6 lub 7 lat, kiedy zobaczyłam teledysk w telewizji. Bardzo mi się spodobał. Nie wiedziałam jeszcze, że to byli oni :) Pamiętam, że któregoś razu dałam tacie moją mp-trójkę, żeby słuchał na niej swojej muzyki :D (oczywiście był to metal :P). Po jakimś czasie chciałam ją z powrotem. Gdy chciałam wgrać swoją muzykę znalazłam na niej różne piosenki Rush, Iron Maiden, Accept i Metallici :) Były na niej też 2 utworki LP, Numb i Faint. Tak bardzo mi się spodobały, że słuchałam ich w kółko. I potem się zaczęło :D
Może trochę uzupełnię swoją wypowiedź :P LP słucham od '08 ale znam zespół od 10 lat. Pamiętam, że brat ich kiedyś słuchał a ja będąc jeszcze wtedy dzieckiem zawsze kazałam mu to ściszyć :] na szczęście (albo i nie :P) gusta się zmieniają :)
ja słucham LP od 5 lat .. Zacząłem ich słuchac w 1 gimnazjum .. Przez kolegów .. Wtedy moimi ulubionymi utworami były numb i don't stay .. Teraz uwielbiam wszystkie utwory LP..

Zespół znam od 2001 roku,ale taką prawdziwą "zajawkę"mam od 2008 .

Stało się to nocą,na Pasterce przed domem w samochodzie,kiedy wszyscy świętowali ktoś puścił A Place for my head.

Myślałam,że umrę tak mnie to chwyciło za serce.Nie mogłam dojść do siebie przez dwa tygodnie....Cały czas puszczałam ten jeden kawałek,aż kiedyś niespodziewanie spotkałam Hybrydę.........i już odleciałam całkowicie.

Moja przygoda z LP zaczeła sie ze 4 lata temu ;) usłyszałam In the end w radiu i była to miłość od pierwszego usłyszenia która trwa do dzis :)

Na pewno od 2007 (na schodach w szkole XD), a pierwsza piosenka? Hmm... Może Breaking the Habit? :D Wszystko przez kumpelę z klasy. Ale tak w sumie, to chyba dobra choroba zakaźna nie jest zła, nie? ;)

Mi sie kiedyś spodobało "In the end", ale prawdziwą fanką jestem dopiero od tego roku, bo przypomniałam sobie o tym zespole, dzięki "Burn it down" i "Lost in the echo" ^^

Ja zacząłem od Lost in te echo we wrześniu 2012 usłyszałem to w telewizji  w pazdzierniku usłyszałem Castle of glass w listopadzie poznałem faint i numb i wtedy w komputerze znalazłem inne i tak teraz znam i lubie już 4 płyty 

Jeremi mielniczuk

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service