sta kazete na to da se organizuje koncert linkin park-a ovde kod nas u srbiji?koliko vas bi doslo ?

tako da ajde da pokrenemo vec jednom to i da radimo peticiju ako nam pomogne i da se dogovorimo oko toga!!! maja i tina

Views: 552

Replies to This Discussion

Pa mislim da stvarno nije fer.Svuda su bili a nisu u Srbiji.Ali necemo da odustajemo tako lako.I dalje cemo pokusavati da ih dovedemo,valjda ce se i nama posreciti.
gde si procitao da dolaze u hr sledece god

Edi Malogorski said:
ajoj tesko da ce dochi kod vas ... druge godine dolaze u hrvatsku 2012 na zimu
koliko sam citala i cula navodno su ih zvali da dodju ali su valjda preskupi :( ugl i mene je mike prihvatio :) i joe tako da ako ste napisali nesto posaljite mi pa cu im i ja njima slati..nadam se da citaju to :))

MARIJA ANTAL said:
pa neznam ja sam mu takodje poslala poruku posto je i mene prihvatio ni ja nebi znala kako i sta da mu kazem...pojma nemam ako neko ima ideju neka kaze ...neznam sta da ti kazem mozemo zajedno da pokusamo...mozda i upali opet svoje razmislja bolje nego jedno zare nisam u pravu?
Ajde nekako svi da se dogovorimo sta je najbolje da kazemo,jer ovako mozemo samo da lupamo gluposti.xD Ali svi da ucestvujemo,ne samo pojedinci.
Samo kad bi znali koliko fanova imaju u Srbiji dosli bi bez razmisljanja

E a jeste razmisljali da ako pravimo stranice ili grupe da cemo samo gubiti vreme.O.o

Mozda je bolje da odmah pricamo sa njima.Ja imam jednog njihovog admina za prijatelja na fb-u navodno je to bio ranije mike-ov fb,ali vise ni jedan clan lp-a nema fb,pricacu sa adminom.Hocete i vi link pa da svi zajedno pokusamo? Mozda je tako bolje. 

na fejsu ima mali milion stranica iz srbije sa u proseku 100 clanova -.-

http://www.facebook.com/pages/Peticija-za-Linkin-Park-u-Hrvatskoj/3... jeste da je ova stranica iz hrv ali imaju najvise clanova u nasoj blizini :)

Svi bi mi dosli na koncert samo realno gledano problem bi bar malo stvarala cijena ulaznice :D jer sve ove titule koje je pridobio LP svih ovih godina... World best Rock Band itd itd... Cini njihove koncerte skupljima... Ja se nadam samo da kada dodju u Beograd (ako dodju) da ce ulaznica biti po nekoj... Normalnoj cijeni (ipak ja moram da putujem 240 kilometara do BG-a) xD i tu ima troskova hehe.. Ali opet 90% sam siguran da bih ja dosao :D pozz svima :)

bas si me utesio Edi nadam se da ce doci ...neznam sta da kazem...

E a ajde da svi nesto smislimo i ovde postujemo...onda cemo izabrati najbolje i poslati...

Ko zna lepo da baca rime (na engleskom xD) dobro bi nam doslo....hahaahaxDDD    pozz svima! :)

ma nece da dodju u bednu srbiju :DDD

MA SIGURNO NEMA VISE OD MILION EVRA DA DODJU U SRBIJU!!!

OVI KLOSARI TRAZE milione http://api.ning.com/files/9-DYVp0h-rnn8Hl4zogQEmyP8CIuheiVStdmzmXYs...

_

RSS

Videos

• Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service