EĞER BİR LİNKİN PARK ÜYESİNİN HAYATINA GİRME ŞANSINIZ OLSAYDI HANGİ KONUMDA OLMAK İSTERDİNİZ...VE NİÇİN ?

hepimiz zaman zaman ünlü insanların hayatlarını merak eder günün birinde onlara daha yakın olma şansımız olma ihtimalini düşünürüz...çoğu zaman kankası olsak nasıl olurdu acaba; şu an ki sevgimiz hala devam mı ederdi yoksa bizim için daha çok anlam mı ifade ederlerdi..belkide bi rock stara olan sevgimiz onlar kankamız arkadaşımız olduktan sonra sönüp diğer arkadaşlarımızla aynı değeri mi taşırlardı ? işte bunları burda masaya yatırıp LP üzerinden konuşalım ! ben şahsen MİKE SHİNODA 'nın küçükken ona aşık olan yeğeni yada verandada uçak olup koşturduğumuz kuzeni olmak isterdim :D (not= eş olma dışında ekleyin lütfen !) 

Tags: discussion, lp, mike, shinoda

Views: 52

Replies to This Discussion

Chester Bennington'ın kuaförü olmak fena olmazdı, neticede işi batırsan bile farklılık yaratacağından Chester'ın her türlü hoşuna gideceğine eminim. :)
Süpermiş Precious ya hiç bu yönden düşünmedim :D çok güzel bi bakış açısı :) ve bu yıl içinde nekadar çok saç stilini değiştirdiğinide hesaba katarsak baya bi uğrak yeri olmalı kuaförü :D


Precious said:
Chester Bennington'ın kuaförü olmak fena olmazdı, neticede işi batırsan bile farklılık yaratacağından Chester'ın her türlü hoşuna gideceğine eminim. :)

yorum muhteşem:D
Kısaca bir düşününce aklıma ilk o geldi. Ne zaman Chester'in albüm yada arkaplan çekimlerini izlesem sürekli saçlarının değiştiğini görüyorum. Hatta budeğişimler saatlik periyotlar halinde de olabiliyor. Durum böyle olunca kuaförü ne icat etse Chester'ın onun ile gezdiğini düşünmeden edemiyor insan. Az iş çok maaş... :)
chester benningtonun sevgilisi olmak isterdim 3. linkin layd olabirim samanta, talya ve sonuncu ben =D ama nerdeee dimi umut dünyası belkimde olarım =)))
bak eşi deil sevgilisi oluyorum bu durumde muahahahah =D
Ben Chester'ın en iyi arkadaşı olmak isterdim :D

RSS

Videos

  • Add Videos
  • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service