Gersi shehaj's Friends

 • Fjori Linkera
 • Morena Shehu
 • Jurison
 • Ahmed Saliaj
 • Melser Dingo
 • Era Qena
 • Laerta Tc
 • ksenia
 • Renis
 • Jola
 • Mike Shinoda

Gifts Received

Gift

gersi shehaj has not received any gifts yet

Give a Gift

 

gersi shehaj's Page

Profile Information

Favorite Linkin Park song or album
leave out all the rest
Favorite Linkin Park video
fain

gersi shehaj's Videos

 • Add Videos
 • View All

Comment Wall (3 comments)

You need to be a member of LinkinPark.com to add comments!

Join LinkinPark.com

At 2:11am on June 27, 2011, gersi shehaj said…
Ckemi te gjithve :) :) :) ca qefi shyqyr gjetem dhe shqipetar fansa te LP
At 6:35am on June 22, 2011, Laerta Tc said…
Heey there Albanian !
At 9:53am on June 20, 2011, Ahmed Saliaj said…
pse tani e more vesh ti...
 
 
 

Videos

 • Add Videos
 • View All

© 2014   Created by LINKIN PARK.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service